Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Китай зняв заборону на імпорт м’яса птиці із США

Китай зняв заборону на імпорт м’яса птиці із США

Заборону було введено в 2015 році після спалаху пташиного грипу у США

Китай зняв заборону на імпорт м’яса птиці із США
фото www.flickr.com/photos/news21/6221412104

Митна служба КНР заявила сьогодні, 14 листопада, що знімає обмеження на ввіз м’яса птиці з США. Рішення набирає чинності негайно. Про це пише Reuters.

Відповідне рішення після маже п’ятирічної заборони на американське м’ясо птиці було оголошено наприкінці жовтня,але публікація на офіційному сайті митної адміністрації КНР є офіційним визнанням відновлення торгівлі.

Це відбулось після того, як Служба безпеки харових продуктів США минулого тижня внесла зміни в Федеральний реєстр, щоб схвалити імпорт продуктів з птиці з КНР.

Це рішення було прийнято на тлі триваючих переговорів між країнами щодо торгової угоди для вирішення 16-місячтноїторгової війни, за яку обидві сторони ввели взаємних мит на мільярди доларів.

Покращення доступу до сільськогосподарської продукції США на китайський ринок було критичною частиною переговорів,а усунення нетарифних бар’єрів розглядалось як ключ до досягнення цілі Трампа стосовно подвоєння продажів.

Нагадаємо: Кита заборонив усю домашню птицю і яйця з січня2015 року через спалах пташиного грипу,а імпорт того року скоротився до однієї п’ятої від $390млн в 2014 році.  

Нагадаємо: раніше Дональд Трамп заявив, що не буде повністю скасовувати мита на китайську продукцію.

«Китайці хочуть скасування мит. Але я ні на що не погодився. Китай хоче отримати скасування хоч якоїсь частини. Вони знають, що я не скасую мита повністю», – сказав американський лідер.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті