Захворіло у світі
5,851,494
Померло у світі
361,270
Вилікувалось у світі
2,445,181
Захворіло в Україні
22,811
Померло в Україні
679
Вилікувалось в Україні
8,934
Instagram тестує нову функцію: кількість лайків під фото тепер буде не видно

Instagram тестує нову функцію: кількість лайків під фото тепер буде не видно

Подібну функцію має запровадити і Facebook

Instagram тестує нову функцію: кількість лайків під фото тепер буде не видно
фото Shutterstock

Соцмережа Instagram почала тестувати по всьому світу функцію, яка приховує кількість лайків під публікацією від інших користувачів. Чи багато пост набрав лайків, зможе побачити лише його автор.

«Відсьогодні ми розширюємо наше тестування приватного лічильника лайків на весь світ. Якщо ваш акаунт теж бере участь, то ви більше не побачите загальну кількість лайків і переглядів під фото і відео у вашій стрічці, якщо вони не опубліковані вами», – написала адміністрація соцмережі в Twitter.

Instagram оголосив про плани відключити кількість лайків для користувачів соцмережі у квітні 2019 року. Таким чином, користувачі більше уваги приділятимуть контенту, замість «ганятися за лайками», вважають в Instagram.

Експеримент вже проходив в Австралії, Бразилії, Канаді, Ірландії, Італії, Японії та Новій Зеландії, а 9 листопада розпочався в США. У Instagram повідомили, що отримали позитивні відгуки, але продовжать збирати відгуки від спільноти, оскільки це «фундаментальна зміна» в додатку.

Представники Instagram відзначили, що розуміють необхідність в підрахунку лайків для деяких авторів, наприклад, які заробляють на рекламних публікаціях.

«Ми активно думаємо над способами, які дозволять творцям контенту ділитися результатами з партнерами», – заявили в соцмережі.

Крім Instagram, відключення лічильника лайків для частини користувачів тестують у Facebook.

Як повідомлялося, Facebook відключить розпізнавання облич користувачів за замовчуванням.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті