Трамп хоче продовжити дозвіл для компаній США на ділові зв'язки з Huawei

Трамп хоче продовжити дозвіл для компаній США на ділові зв'язки з Huawei

На продовженні дозволу наполягає китайська влада

Трамп хоче продовжити дозвіл для компаній США на ділові зв'язки з Huawei
фото DR

Адміністрація президента США Дональда Трампа має намір продовжити термін, протягом якого ряду американських фірм дозволяється підтримувати ділові зв'язки з китайською телекомунікаційною компанією Huawei, передає The New York Times. На який саме час, поки що не уточнюється.

Як відзначає NYT, на продовженні дозволу наполягає влада Китаю. В американській адміністрації вважають, що цей крок може сприяти прогресу в консультаціях між Вашингтоном і Пекіном з приводу торгових відносин.

Джерела газети не виключають, що США відмовляться від своїх намірів, якщо в ході переговорів виникнуть нові труднощі.

У травні ц.р. Мінторгівлі США включило Huawei у чорний список. Доля Huawei була в підвішеному стані протягом багатьох місяців, оскільки адміністрація Трампа не могла визначитися з тим, як ставитися до компанії, яку вважають загрозою національній безпеці США, але китайський уряд вважає Huawei центральною компанією в своїх технологічних амбіціях.

Хоча майбутнє компанії не є частиною торгових переговорів між двома країнами, президент Трамп зробив Huawei потенційним козирем у тривалій торговій війні, зазначає видання.

Щоб дати американським компаніям час знайти нових замовників на свою продукцію, Міністерство торгівлі надало офіційний дозвіл компаніям протягом певного часу продовжувати вести справи з Huawei.

Нагадаємо, Huawei виплатить грошові премії своїм працівникам за те, що допомогли впоратися з санкціями США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло