Захворіло у світі
13,177,855
Померло у світі
574,793
Вилікувалось у світі
7,303,490
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
Huawei фінансово подякує своїм працівникам за те, що допомогли впоратись з санкціями США

Huawei фінансово подякує своїм працівникам за те, що допомогли впоратись з санкціями США

Крім того, усі працівники до 15 листопада отримають подвійну зарплатню

Huawei фінансово подякує своїм працівникам за те, що допомогли впоратись з санкціями США
фото www.flickr.com/photos/websummit/38239179086

Китайський технологічний гігант Huawei виділив спеціальний бонус у розмірі 2 млрд юанів ($285 млн) для своїх працівників, які допомогли мінімізувати вплив американських санкцій на компанію. Про це повідомляє Huawei Central.

Ще в травні Мінторгівлі США внесло  Huawei до «чорного списку» і ввело торгові обмеження , які заборонили компанії купувати американські технології.

Зазначається, що наразі в компанії ще не визначили, хто саме отримає надбавку, але очікується, що в першу чергу це будуть розробники програмного забезпечення та співробітники дочірньої HiSilicon, яка спеціалізується на виробництві мікросхем.

Окрім бонусу в 2 млрд юанів,кожен працівник отримає подвійну зарплатню цього місяця. Загальна кількість працівників Huawei досягає 190 000 людей, і компанія виплатить подвійну зарплатню до 15 листопада.

Як повідомлялось, на початку листопада співробітниця Huawei Ху Лін написала на корпоративному сайті відкритий лист, в якому розповіла про політику примушування співробітників до понаднормової роботи в компанії. Її повідомлення було швидко видалено з сайту компанії.

Нагадаємо: в травні цього року США внесли Huawei в «чорний список».

У липні Мінторгівлі США оголосило про початок випуску спеціальних ліцензій для компаній, які мають бажання продовжувати ділові зв’язки з Huawei. Одним з основних акцентів було те, що американським компаніям буде дозволено продавати китайській фірмі лише широкодоступні компоненти, категорія, яка включає в себе мобільні чіпсети. Утім жодна з компаній дозволу не отримала.

У серпні Huawei отримала 90-денне продовження для своєї тимчасової торгової ліцензійної угоди. Пізніше того ж місяця стало відомо, що понад 130 компаній подали відповідні заявки на отримання ліцензій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті