HP відхилила пропозицію Xerox про покупку

HP відхилила пропозицію Xerox про покупку

В HP вважають, що її істотно недооцінили,але не виключають можливість злиття двох компаній

HP відхилила пропозицію Xerox про покупку
фото www.flickr.com/photos/65764336@N03/6054841165

Рада директорів HP Inc одноголосно відхилила пропозицію Xerox Holdings Corp про покупку виробника принтерів і персональних комп'ютерів. Про це повідомляє «Інтерфакс».

У листі, опублікованому на сайті HP і адресованому головному виконавчому директору Xerox Джону Вісентіну, йдеться, що пропозиція «істотно недооцінює HP і не відповідає інтересам її акціонерів».

Як повідомлялось, Xerox минулого тижня зробив пропозицію про покупку HP за $33 млрд, або $22 у розрахунку на акцію, – $17 коштами і 0,137 акції Xerox за папір HP.

Ринкова вартість Xerox складає $8,4 млрд, тоді як HP оцінюється трохи менше ніж в $30 млрд. Xerox потрібно запозичувати істотний обсяг коштів для завершення запропонованої угоди, про що згадується в листі HP.

«Рада директорів також вважає характер пропозиції вкрай умовним і невизначеним, в тому числі з урахуванням потенційних наслідків величезного обсягу заборгованості об'єднаних компаній», – говориться в листі.

Тим часом рада директорів HP не виключила можливості злиття двох компаній і повідомила, що відкрита для переговорів з Xerox.

«Ми усвідомлюємо потенційні переваги об'єднання, ми відкриті для того, щоб дізнатися, чи може злиття з Xerox представляти цінність для акціонерів HP», – наголошується в листі.

Нагадаємо: на початку літа дві американські компанії HP Inc. і Xerox оголосили про співпрацю, в рамках якої вони вирішили об'єднати свої сильні сторони для роботи на ринку друкувального обладнання. Мета партнерства – розвивати сервіси DaaS, користувачі яких не купують пристрої, а беруть їх в оренду і отримують від виробника або його партнера весь спектр послуг підтримки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті