Захворіло у світі
11,516,782
Померло у світі
535,453
Вилікувалось у світі
6,223,819
Захворіло в Україні
49,043
Померло в Україні
1,262
Вилікувалось в Україні
21,703
«Укрінвест Група» купує «Астроінвест Україна» за $1,2 млн

«Укрінвест Група» купує «Астроінвест Україна» за $1,2 млн

Cadogan Petroleum (Великобританія) продає вже другу свою «дочку» українській «Укрінвест Групі»

«Укрінвест Група» купує «Астроінвест Україна» за $1,2 млн
Фото: astroinvest-ukrainе

Британська нафтогазова компанія з активами в Україні Cadogan Petroleum погодила продаж ще однієї своєї дочірньої компанії  – ТОВ «Астроінвест-Україна» (Зіньків Полтавської обл.) – компанії «Укрінвест Груп» (Київ) за $1,2 млн. Про це повідомляє сайт proactiveinvestors.co.uk.
На початку жовтня Cadogan оголосила про продаж «Укрінвест Групі» своєї української «дочки» ПК «Газовидобування» (Полтава) за $2,8 млн.

15 листопада Лондонська фондова біржа повідомила про погодження ще однієї угоди між компаніями – про продаж ТОВ «Астроінвест-Україна» за $1,2 млн.

Таким чином загальна сума виручки анонсованих угод становить  $ 4 млн.

Cadogan повідомляє, що продаж обох «дочок» входить до плану монетизації активів компанії в Україні. Британський нафтогазовидобувник має намір зміцнювати свої позиції в розробці Дебеславецького (Івано-Франківська область) та Монастирецького (Львівська область) родовищ на заході України, тоді як обидві продані компанії розташовані на сході.

У жовтні генеральний директор Cadogan Гвідо Мікелотті заявляв,  що виручені від продажу кошти компанія планує направити на подальшу розробку свердловини Блаж-10 (Монастирецьке родовище).

За підсумками 2018 року Cadogan отримала $ 12 млн чистого прибутку проти $1,6 млн чистого збитку в 2017 році. Середньодобовий видобуток зріс до 250 барелів нафтового еквівалента.

«Астроінвест-Україна» займається постачанням газу в Україну з 2006 року з моменту входження в групу Cadogan. Компанія заявляє про налагодження тісної співпрацю з компаніями-резидентами Німеччини, Швейцарії та Польщі.
В останні роки прибутки компанії скоротилися з 1,804 млрд грн в 2015 році до 0,07 млн грн в 2018 році. Всі ці чотири роки компанія завершувала з чистим збитком, зокрема минулого року він виріс до 102,11 млн грн з 91,75 млн грн роком раніше.

ТОВ «Укрінвест Груп» зареєстровано в 2008 році на «МДІ Ентерпрайсіз Інк» (Беліз), займається постачанням газу. Кінцевий бенефіціар – Вікторія Перченко. 2018 рік компанія завершила з виручкою 10,5 млн грн.

Як повідомляв Mind, раніше покупку компанії «Астроінвест-Україна» розглядала Burisma Holdings Миколи Злочевського.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті