Мережа АЗК WOG призначила керівника з управління магазинами

Мережа АЗК WOG призначила керівника з управління магазинами

Ним став Павло Шибаєв, він буде відповідати за розвиток непаливного бізнесу компанії

Мережа АЗК WOG призначила керівника з управління магазинами
Фото: Facebook/WOG

Керівником дирекції управління магазинами мережі автозаправних комплексів WOG з 15 листопада став Павло Шибаєв. Про це повідомляє RAU. 

Шибаєв буде відповідати за розвиток непаливного бізнесу компанії. До цього він займався управлінням закупівлями і категорійних менеджментом, працюючи як в національних продуктових мережах (ЕКО-маркет, Фуршет), так і в регіональних проектах (МД-Рітейл, Бі-маркет). 

Шибаев зазначив, що серед першочергових кроків на новій посаді буде проведення аудиту існуючих процесів в області асортименту і ціноутворення.

«Основним завданням моєї і моєї команди вважаю детальну і комплексну опрацювання максимальної кількості потенційних потреб клієнтів. Чи не менше уваги варто приділити формуванню асортименту. Клієнт проводить на станції значно менше часу, ніж в супермаркеті, і рішення про покупку він повинен прийняти набагато оперативніше. Відповідно, і діяти необхідно на зовсім іншому рівні раціональності і емоцій: унікальні торгові марки, висока частка імпульсного товару, оптимальне зонування торгового залу, власна торгова марка, нестандартні для рітейлу товарні категорії та послуги», – повідомив Шибаєв.

За його словами, розмір мережі дозволяє експериментувати в багатьох асортиментних рішеннях без ризиків для товарообігу і зниження оборотності в масштабах всієї компанії. Ще одним стратегічним напрямком ритейл-бізнесу компанії буде розвиток власної торгової марки. 

Нагадаємо: Госпсуд Волинської області за позовом Альфа-Банку у квітні 2019 року постановив стягнути з ТОВ Вейст Ойл Груп, ТОВ Вог Трейдинг, ТОВ ВОГ Ритейл $7,84 млн и 76,8 млн грн заборгованості за угодою про відкриття кредитної лінії. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло