Суд зняв арешт з майна АЗС WOG на 518 млн грн

Суд зняв арешт з майна АЗС WOG на 518 млн грн

Суд вирішив, що оціночна вартістю арештованого майна перевищує суму позовних вимог Альфа-Банку

Суд зняв арешт з майна АЗС WOG на 518 млн грн
Фото: УНІАН

Госпсуд Волинської області за позовом Альфа-Банку у квітні 2019 року постановив стягнути з ТОВ Вейст Ойл Груп, ТОВ Вог Трейдинг, ТОВ ВОГ Ритейл $7,84 млн и 76,8 млн грн заборгованості за угодою про відкриття кредитної лінії. Про це повідомляє Ліга Бізнес.

Заява про забезпечення позову Альфа-Банк аргументував значною заборгованістю відповідачів перед банками, а також тим, що вони знаходяться у важкому фінансовому стані.

«Додатковим доказом неможливості виконання відповідачами грошових зобов’язань перед іншими банками, є їх звернення щодо реструктуризації заборгованості, що підтверджується публікаціями інтернет-видань.», – відмітив Альфа-Банк.

Апеляційний суд розглянув питання забезпечення позову та констатував, що оціночна вартість арештованого майна складає 518 млн грн, що перевищує суму позовних вимог, тому міри не можна вважати співвідносними із  вимогами, що були заявлені позивачем.

Також Північно-західний апеляційний господ відмітив, що посилання на негативні фінансові результати, багаточисельні кредити відповідача та заборгованість за угодою, не є достатньою підставою для забезпечення позову.

Нагадаємо: госпсуд Волинської області арештував 11 АЗС,що належать одній з ключових структур мережі WOG. Нафтотрейд Ресурс звинуватив Вест Ойл Груп в неповерненні займу безвідсоткової фінансової допомоги за угодою від 1 грудня 2016 року.

У свою чергу, Вест Ойл Груп заявив, що не може виконувати боргові обов’язки  через важкий фінансовий стан. Тому, компанія має намір погасити заборгованість за рахунок майна, яке вже  обтяжене заставою та іпотекою перед іншими кредиторами.

У зв’язку з цим Альфа-Банк подав апеляційну скаргу на цю постанову суду, обґрунтовуючи її тим, що суд арештував майно, яке знаходиться у його заставі.

Раніше повідомлялося, що борги WOG перед банком «Форум» на майже 2 млрд грн продали з дисконтом 77%. Кредити компанії WOG, які були на балансі банку «Форум» викуплені за 404,9 млн ​​грн. До цього АЗС WOG почала реструктуризацію боргів перед Ощадбанком на суму $20 млн. Процедура реструктуризації кредитного портфеля тривала до 29 квітня 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло