Цитрус Обмін: як продати старий гаджет із максимальною вигодою
Pekлama

Цитрус Обмін: як продати старий гаджет із максимальною вигодою

Зручний і вигідний сервіс для тих, хто, в першу чергу, цінує свій час

Этот материал также доступен на русском языке
Цитрус Обмін: як продати старий гаджет із максимальною вигодою

Зберігати старі гаджети в скриньках, передаровувати родичам або намагатися продати самостійно? Ексклюзивна програма Цитрус Обмін допоможе вам максимально комфортно придбати новий гаджет шляхом обміну свого старого пристрою.

Що таке послуга Цитрус Обмін? Це trade-in угода, коли клієнт обмінює вживаний пристрій, щоб отримати знижку на новий гаджет. Розмір знижки залежить від моделі, стану і комплектації старого пристрою і може досягати 90%.

Обміняти. Не можна залишити

В Європі та Америці практика обміну старої техніки для покупки нової із суттєвою економією досить поширена. І це не дивно, адже основні переваги послуги trade-in – безпека угоди та істотна економія часу. Навіщо самому шукати покупців або продавати на сторонніх сайтах, витрачаючи час на заповнення анкет, відповіді на телефонні дзвінки та повідомлення тих, хто просто цікавиться? Набагато простіше скористатися послугою Цитрус Обмін – Приніс. Обміняв. Отримав знижку.

Знижки до 90% з Цитрус Обміном

Для покупки нового гаджета зі знижкою необхідно взяти свій старий телефон, смартфон, планшет, смарт-годинник, ноутбук, MacBook або зібрати все разом (так-так, це дійсно можливо!) і принести в будь-який магазин «Цитрус». Продавець-консультант проведе оцінку всіх пристроїв і назве суму, яку вирахують при покупці нового гаджета. Чим кращий технічний стан і менший термін експлуатації пристроїв, які ви хочете здати, тим більше буде знижка на новий пристрій. У «Цитрус» вона може досягати 90%.

Орієнтовну вартість пристрою, який ви хочете обміняти, можна дізнатися заздалегідь – на сайті https://www.citrus.ua/uk/obmen. Для цього необхідно виконати три простих кроки:

  1. Вибрати гаджет, який хочете придбати;
  2. Вказати модель пристрою, яку хочете здати та заповнити невелику анкету;
  3. Отримати зворотний зв'язок від «Цитрус».

Провести оцінку пристрою можна і без візиту в магазин. Для цього клієнту потрібно оформити заявку на сайті та відправити пристрій Новою Поштою. Якщо знижка після оцінки влаштовує клієнта, то він сплачує різницю й отримує своє інтернет-замовлення, якщо ж сума знижки не підходить клієнту, то пристрій повертається назад власнику.

Найкраща вартість пошкоджених пристроїв

За програмою Цитрус Обмін магазини приймають як нові гаджети, так і пристрої, що були у використанні декілька років з механічними пошкодженнями, які не усувають в рамках гарантійного ремонту.

Але і це ще не все. «Цитрус» приймає пристрої Apple і Samsung з ушкодженнями корпусу та дисплею за найкращою ціною на ринку України.

Тим, хто планує придбати новий гаджет в розстрочку, також доступна послуга Цитрус Обмін. Сума, в яку оцінять старий пристрій, буде першим внеском для отримання розстрочки!

«Цитрус Обмін – зручний і вигідний сервіс для тих, хто, в першу чергу, цінує свій час. Ми даємо більше вигоди, безпеки, свободи та комфорту. Звертаючись до нас, клієнт отримує, по-перше, безпечну операцію. Тут він не зіткнеться з шахраями, як при продажу товарів через інтернет або домовляючись про зустріч з незнайомими особами. Ми даємо єдиний прозорий механізм оцінки пристрою, який відбувається за лічені хвилини», – відзначають у компанії «Цитрус».

Про «Цитрус» 

«Цитрус» – національна мережа магазинів гаджетів та інноваційних технологій, має статус Apple Authorized Reseller, а також є лідером із продажу техніки Apple в Україні. Працює з 2000 року. Сьогодні «Цитрус» – це провідний інтернет-магазин citrus.ua та мережа з 59 магазинів, що працюють в унікальному для України форматі інноваційних розважальних центрів із відкритим доступом до товарів, інтерактивними зонами віртуальної реальності, електротранспорту, пристроїв розумного будинку. «Цитрус» розвиває власну мережу авторизованих сервісних центрів та пунктів прокату електротранспорту, а також освітніх проектів «ЦеХАБ» та «Цитрус Академія» у флагманських магазинах мережі.

Website: www.citrus.ua
Facebook: www.facebook.com/citrus.ua
Instagram: https://www.instagram.com/citrus_ua/
Інформаційний відеоблог про техніку та аксесуари «Гаджетаріум»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті