Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
Хакери зламали стрімінгову платформу Disney+ і дешево продають акаунти

Хакери зламали стрімінгову платформу Disney+ і дешево продають акаунти

Зловмисники продавали облікові записи за ціною від $ 3 до $11

Хакери зламали стрімінгову платформу Disney+ і дешево продають акаунти
фото DR

Невідомі зловмисники зламали тисячі облікових записів користувачів стрімінгового сервісу Disney+ і виставили їх на продаж на Reddit та інших форумах.

Сервіс потокового відео Disney+ був запущений 12 листопада і всього за добу встиг зібрати близько 10 млн клієнтів.

Однак не обійшлося без технічних проблем. Як повідомляє Business Insider, одразу під час запуску Disney+ хакери масово зламували акаунти і зливали їх в загальний доступ мережі. Деякі підписники писали в Twitter, що їх облікові записи заблокували, а також про те, що у Disney проблеми з безпекою акаунтів.

Reddit і інші онлайн-форуми були заповнені записами від хакерів, які безкоштовно роздавали дані облікових записів Disney+ або продавали їх. Деякі з них були виставлені на продаж через кілька годин після запуску потокового сервісу.

Зловмисники продавали облікові записи за ціною від $ 3 до $11, тоді як щомісячна підписка на стрімінговий сервіс коштує близько $7, що вдвічі дешевше, ніж у конкуруючої Netflix.

Платформа Disney+ стартувала з великою колекцією з приблизно 500 фільмів і 7500 епізодів серіалів. Нагадаємо, сервіс компанії вже залучив 10 млн користувачів новими серіалами, такими як «Зоряні війни», «Мандалорець», і старими фаворитами – фільмами студії Pixar. Для порівняння, у Netflix понад 150 млн підписників, тоді як у Hulu – 28 млн.

Завдяки успішному старту сервісу ринкова капіталізація Walt Disney зросла на  $18 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті