Мінінфраструктури призначило в. о. голови правління Українського Дунайського пароплавства

Мінінфраструктури призначило в. о. голови правління Українського Дунайського пароплавства

Ним став Олексій Хомяков

Мінінфраструктури призначило в. о. голови правління Українського Дунайського пароплавства
Олексій Хомяков
Фото: прес-служба УДП

Міністерство інфраструктури призначило виконуючим обов'язки голови правління ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» (УДП) Олексія Хомякова. Про це повідомляє прес-служба УДП.

Представлення новопризначеного керівника відбулося 18 листопада, на зустрічі з трудовим колективом підприємства.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

«Новий менеджмент, націлений насамперед на розвиток, буде ґрунтуватися у своїй роботі на залученні довгого стратегічного фінансування з метою ремонту флоту, розширення горизонтів існуючих логістичних ланцюжків і поглиблення співпраці з партнерами пароплавства. Таким чином ми будемо збільшувати вантажопотік через наше місто і підприємство» – розповів Хомяков.

До цього Хомяков працював в юркомпанії «Астерс» і Українському річковому флоті. Основні напрямки його діяльності – податкове право.

Нагадаємо: у липні 2018 року річковим флотом УДП перевезено 314 000 тонн вантажів, з них експорт склав 171 000 тонн.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло