В Польщу прибув танкер з американським газом для України

В Польщу прибув танкер з американським газом для України

Судно прибуло в LNG-термінал в Свіноуйсьце

В Польщу прибув танкер з американським газом для України
фото www.flickr.com/photos/polskielng/16144452412

У польський LNG-термінал в Свіноуйсьце у вівторок, 19 листопада, прибуло судно, яке транспортує американський скраплений природний газ для України. Про це у Facebook повідомило Посольство США в Україні.

«Американському скрапленому природному газу (СПГ) в Україні бути! Судно, що перевозило СПГ для України, вчора прибуло до терміналу СПГ Свіноуйсьце (Польща) у Балтійському морі – це ще один крок у наданні допомоги Україні задля досягнення нею енергетичної незалежності», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо: в серпні цього року Україна, США та Польща і США підписали історичний меморандум про тристоронню співпрацю в сфері енергетики. Одним з кроків забезпечення енергетичної незалежності України мало стати налагодження поставок зрідженого газу через Польщу.

Як повідомлялось, днями депутат Бундестагу Александер Ной заявив, що Європі не потрібен скраплений природний газ (СПГ) із США, а в разі реалізації американцями санкцій проти «Північного потоку – 2» Євросоюзу слід ввести відповідні обмеження щодо Вашингтона.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло