ПУМБ та ІНГО Україна випустили страховку для лижників-любителів
Pekлama

ПУМБ та ІНГО Україна випустили страховку для лижників-любителів

Поліс коштує всього 40 грн на день

Этот материал также доступен на русском языке
ПУМБ та ІНГО Україна випустили страховку для лижників-любителів
Фото: pixabay.com

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ)* спільно зі СК «ІНГО Україна»** випустили спеціально для поціновувачів активного зимового відпочинку в Україні страховий поліс «Активна зима».

Страховий поліс «Активна зима» не лише захистить лижників та сноубордистів у випадку отримання травми, але й подбає про їхній гаманець. Ще один важливий момент – страховка покриває не лише витрати на лікування її власника у разі отримання травми, але і забезпечує лікування третіх осіб, якщо вони постраждали з вини власника страховки. Поліс коштує всього 40 грн/день.

«ПУМБ на регулярній основі продає туристичні страхові поліси провідних страхових компаній України. Цього року в ПУМБ медичну страховку для туристичних подорожей замовили понад 5000 українців. Це все – поліси для відпочинку за кордоном. Ми ж пропонуємо «Активну зиму» для тих, хто полюбляє гірськолижні траси Буковелю, Драгобату та ін. Основною перевагою «Активної зими» є те, що поліс передбачає компенсацію за  травми, отримані на гірськолижних курортах, а також за пошкоджений інвентар», – прокоментував начальник відділу банківського страхування ПУМБ В’ячеслав Меліхов.

Поліс «Активна зима» покриває:

  • Медичні витрати (ліміт 20 000 грн***);
  • Компенсацію постраждалому при настанні нещасного випадку (ліміт 30 000 грн);
  • Компенсацію за нанесення шкоди життю чи здоров’ю третіх осіб, які постраждали з вини клієнта (ліміт 10 000 грн);
  • Компенсацію за пошкодження гірськолижного інвентаря.

Придбати страховку можна в усіх відділеннях ПУМБ.

* АТ «ПУМБ». Банківська ліцензія НБУ №8 від 06.10.2011 р.

** ПрАТ «АСК «ІНГО Україна» ліцензія ДКРРФП серії АВ №546587, АВ №546577, АВ №546578, АВ №546569, АВ №546592 від 16.07.2010 року.

*** Відшкодуванню не підлягають витрати на придбання титанових пластин, штучних суглобів, протезів та інших медичних засобів, призначених для заміни та/або корегування функцій уражених органів.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло