Виробники пальмової олії створять фонд для боротьби з критиками
На тлі відмови ЄС від імпорту пальмової олії з Малайзії новий фонд буде «відбілювати» імідж цього продукту

Виробники пальмової олії створять спільний фонд для протидії критикам цієї галузі, заявив урядовець Малайзії на тлі все більш пильної уваги до товару, який звинувачують в нанесенні масштабного збитку навколишньому середовищу, передає esmmagazine.com.
Вирощування пальмової олії, яка використовується у всьому, від морозива до губної помади, призводить до масової вирубки лісів у Південно-Східній Азії і в небезпеці для дикої природи, таких як орангутанги і слони.
Генсек міністерства основних галузей промисловості Малайзії, який курирує виробництво пальмової олії, Тан Ю Чонг заявив на конференції, що новим фондом керуватиме Рада країн-виробників пальмової олії – галузевий орган, створений великими виробниками Індонезії і Малайзії.
«Ми хочемо активно розвивати цей фонд, щоб подолати проблему з реалізацією пальмової олії», – сказав Тан.
За його словами, фонд буде реалізовувати нову стратегію розвитку зв’язків з громадськістю в галузі.
В цьому році Євросоюз здійснив кроки щодо обмеження використання пальмової олії в біодизелі (біодизель – рідке моторне паливо з ефірів жирних кислот, використовується в автотранспорті).
Малайзія – другий за величиною виробник пальмової олії. У цьому році була запущена компанія з лобіювання та зв'язків з громадськістю, щоб підвищити імідж пальмової олії, особливо в Європі.
Індонезія і Малайзія просувають використання біодизеля всередині країни, щоб збільшити споживання пальмової олії. У Малайзії частка використання олії в біодизелі збільшиться з 7 до 10%. До кінця наступного року ця цифра досягне 20%. Протягом наступних кількох років уряд Малайзії буде прагнути довести цю цифру до 30%.
У квітні цього року Індонезія образилася на Євросоюз через його відмову від пальмової олії і заблокувала поставки європейського алкоголю.
Раніше Малайзія пригрозила не купувати європейські винищувачі, якщо ЄС відмовиться від її пальмової олії.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].