Українці запустили на Kickstarter стартап по виготовленню окулярів з кави

Українці запустили на Kickstarter стартап по виготовленню окулярів з кави

Такі окуляри не лише екологічні й не шкодять довкіллю, а ще й пахнуть кавою

Українці запустили на Kickstarter стартап по виготовленню окулярів з кави
http://www.ochis.com.ua

Український стартап Ochis виготовляє сонячні окуляри з цілком нового і несподіваного матеріалу – переробленої кави.

Оchis Сoffee – це перші окуляри з вторинної сировини кави та льону.

«Головна ідея окулярів – абсолютна відмова від нафтового пластику. Замість нього ми використовуємо біополімер на основі кави, льону та натуральних олій», – йдеться на офіційному сайті проекту.

Окуляри мають природний запах кави. За словами виробника, оправа повністю розкладається у ґрунті чи воді, перетворюючись на природне добриво для новиї рослин. Матеріал розкладається у сто разів швидше, ніж пластик. При цьому вказано, що він має водовідпірні властивості, тож окуляри можна мочити.

«Пластик дуже довго розкладається, коли його викидають, і, крім того, шкодить рослинам, тваринам, людям і планеті в цілому. Ochis може допомогти у вирішенні цієї великої проблеми, оскільки ми винайшли перші окуляри з кави без використання пластику – перший крок до зміни чогось звичного в кращий бік», – йдеться в опису проекту на краудфандинговому сайті Kickstarter.

Як зазначає один із засновників проекту Макс Гавриленко, на те щоб зібрати команду і запустити власне виробництво кавових окулярів, знадобилося півроку безперервної роботи.

Только что мы запустились на Kickstarter и сейчас очень нужна ваша поддержка! Почти полгода беспрерывной работы ушло, чтобы -Собрать команду. -Организовать собственное производство кофейных очков. -Наладить международные продажи. -Создать новый сайт. -Разработать и подготовить к запуску новую коллекцию очков на Kickstarter. Оттачивая каждую деталь, каждый миллиметр, мы создали уникальные и стильные кофейные очки с невероятным количеством персональных настроек и инновационными линзами, которые защищают глаза в любых условиях, и от компа и от солнца! В эти очки я вложил все свои знания, опыт и огромное желание сделать по настоящему уникальный продукт. Очки из КОФЕ. Вы вообще можете в это поверить? Я иногда сам не осознаю, что это правда. Если думаете какой выбрать подарок... Нечего думать очки – из кофе это ТОП. И необычно, и стильно и функционально! Расскажите своим друзьям о нашем проекте! Каждый репост бесценен! Делайте предзаказ новеньких очечей по этой ссылке: https://www.kickstarter.com/projects/ochis/ochis-ecological-eyewear-made-of-coffee?ref=a0y5ih

Опубліковано Max Gavrylenko Середа, 20 листопада 2019 р.

При цьому проект уже налагодив мережу міжнародних продажів.

Нагадаємо, український стартап, що випускає 3D-пазли з металу, зібрав на Kickstarter понад $430 000.

Більше про успіхи українців у екологічних ініціативах – у матеріалі Mind «Створено українцями: три еко-стартапи, що здивували світ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло