PayPal купує онлайн-сервіс для пошуку знижок Honey Science за $4 млрд

PayPal купує онлайн-сервіс для пошуку знижок Honey Science за $4 млрд

Лише за минулий рік завдяки сервісу користувачі зекономили понад $1 млрд

PayPal купує онлайн-сервіс для пошуку знижок Honey Science за $4 млрд
фото www.flickr.com/photos/official-gates/28064553556

Американська платіжна система PayPal Holdings досягла угоди про покупку технологічної компанії Honey Science Corp., що спеціалізується на пошуку знижок, приблизно за $4 млрд. Про це пише Reuters.

За словами PayPal, ця покупка спростить процес здійснення покупок для споживачів та збільшить продажі інтернет-магазинів.

Угода стане для PayPal стане найбільшої, її вартість майже вдвічі перевищує суму, яку компанія заплатила минулого року за покупку шведського фінтех-стартапу iZettle ($2,2 млрд).

Очікується, що угоду буде закрито в 2020 році і придбання Honey збільшить скоригований прибуток PayPal в 2021 році.

За власними даними Honey, її щомісячна аудиторія досягає 17 млн користувачів. Серед її партнерів близько 30 000 інтернет-рітейлерів і служб по доставці товарів і їжі, включаючи eBay, Adidas, PizzaHut, Sephora і інших. За 2018 рік користувачі заощадили понад $1 млрд за допомогою сервісу, повідомляють у Honey.

Honey, заснована в 2012 році, збереже свою штаб-квартиру в Лос-Анджелесі, управляти компанією продовжать її засновники.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло