Захворіло у світі
20,113,592
Померло у світі
737,022
Вилікувалось у світі
12,366,115
Захворіло в Україні
83,115
Померло в Україні
1,951
Вилікувалось в Україні
44,934
Прем'єр Гончарук підписав угоди щодо 900 млн євро інвестицій в ремонт українських доріг

Прем'єр Гончарук підписав угоди щодо 900 млн євро інвестицій в ремонт українських доріг

Буде прокладено 340 кілометрів нових доріг у п‘яти областях

Прем'єр Гончарук підписав угоди щодо 900 млн євро інвестицій в ремонт українських доріг
kmu.gov.ua

Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук підписав два документи на загальну суму 900 млн євро щодо проекту співфінансування Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) і Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) будівництва українських доріг, передає прес-служба уряду.

«Сьогодні ми підписали два документи на загальну суму 900 млн євро, які підуть на реконструкцію та будівництво доріг. Це 340 кілометрів у п‘яти областях. Уже через три роки траса Київ-Одеса стане першим автобаном європейського рівня по всій протяжності!» – зазначив Гончарук.

Мова йде про фінансування реконструкції автошляху М05 Київ-Одеса у Черкаській, Миколаївській та Одеській областях, а також будівництва північної ділянки об’їзної дороги навколо Львова.

За словами Гончарука, уряд України в подальшому впроваджуватиме в законодавство необхідні антикорупційні та інституційні зміни, щоб надалі лише посилювати співпрацю з ЄІБ, ЄБРР та іншими міжнародними партнерами.

Глава уряду підписав сьогодні фінансову угоду «Європейські дороги України III» між Україною та ЄІБ на 450 млн євро і Меморандум про взаєморозуміння між Кабміном і ЄБРР про спільну реалізацію проекту «Розвиток транс'європейської транспортної мережі» на ще 450 млн євро.

Документи було підписано у рамках Інвестиційного форуму ЄБРР для країн-членів Східного партнерства, який відбувся 22 листопада у Лондоні.

Раніше ЄБРР і Кабінет міністрів у п'ятницю у Лондоні підписали меморандум про взаєморозуміння за проектом реконструкції автодороги M05 Київ-Одеса у Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях протяжністю 314 км, а також будівництва північної ділянки обходу навколо Львова протяжністю 23 км.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті