Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
Резервний міждержавний банк хоче працювати на ринку України

Резервний міждержавний банк хоче працювати на ринку України

РМБ спеціалізується на технічному кредитуванні для стимулювання розвитку економік і залучення додаткових інвестицій

Резервний міждержавний банк хоче працювати на ринку України
Фото: Shutterstock

Резервний міждержавний банк оголосив про своє бажання працювати на ринку України. Відповідне звернення президент РМБ Володимир Сипачев направив президенту Володимиру Зеленському, передає «Апостроф».

РМБ спеціалізується на технічному кредитуванні для стимулювання розвитку економік і залучення додаткових інвестицій. В основі співпраці – залучення капіталу в створення об'єктів і підприємств, стратегічно важливих для податкових надходжень і формування бюджетів всіх рівнів.

«Банк приймає в роботу об'єкти, запропоновані урядом для технічного кредитування, знаходить держави, здатні реалізувати такий проект на вищому рівні, і готує угоду між урядом України та урядом держави, яке надає технічний кредит», – йдеться в листі.

РМБ також пропонує кредитувати Кабмін, НБУ, комерційні банки, спільні підприємства та інфраструктурні проекти. Фінустанова планує здійснювати розрахунки через міжнародні платіжні системи, в тому числі SWIFT, в будь-яких міжнародних валютах, включаючи фіатние і криптовалюта. Для роботи на міждержавному рівні банк вже почав відкривати кореспондентські рахунки в банках обслуговуються держав.

РМБ – міжнародна розрахункова і кредитно-фінансова установа, створена в 2016 році. Банк організовує і координує двосторонні і багатосторонні міждержавні розрахунки між національними банками по торговельних та інших операціях. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті