Захворіло у світі
5,878,701
Померло у світі
362,769
Вилікувалось у світі
2,464,865
Захворіло в Україні
22,811
Померло в Україні
679
Вилікувалось в Україні
8,934
У рейтингу країн за рівнем процвітання Україна піднялась на три позиції на рік

У рейтингу країн за рівнем процвітання Україна піднялась на три позиції на рік

Утім нинішній показник є на десять позицій нижчим, ніж десять років тому

У рейтингу країн за рівнем процвітання Україна піднялась на три позиції на рік
фото Shutterstock

В цьогорічному рейтингу процвітання Інституту Legatum (The Legatum Prosperity Index) Україна зайняла 96-е иімце із 167 країн. Цей показник є на три позиції кращим, нід в 2018,аде на десять позиці нижчим, ніж десять років тому.

Зазначається, що найкращі показники Україна має в категоріях «освіта» та «умови життя», найбільш  слабку  – у «соціальному капіталі».   

У рейтингу країн за рівнем процвітання Україна піднялась на три позиції на рік

Очолила список країн в рейтингу Данія, а першу п'ятірку з нею розділили Норвегія, Швейцарія, Швеція та Фінляндія. США всього лише на 18 місці, аутсайдерами виявилися Південний Судан, Ємен і Центральноафриканська Республіка.

Індекс процвітання країн світу Інституту Legatum (The Legatum Prosperity Index) – це комбінований показник, який вимірює досягнення країн світу з точки зору їх благополуччя і процвітання. Випускається з 2006 року британським аналітичним центром The Legatum Institute (підрозділ міжнародної інвестиційної групи Legatum). Мета дослідження – вивчення суспільного благополуччя і його розвиток в глобальному масштабі.

Індекс складається на основі безлічі різних показників, об'єднаних у дев'яти категоріях, які відображають різні аспекти життя суспільства і параметри суспільного добробуту: економіка, підприємництво, управління, освіта, охорона здоров'я, безпека, особисті свободи, соціальний капітал, екологія.

Рейтинг кожної країни визначається шляхом обчислення середньозваженого значення зазначених індикаторів, кожен з яких визначається як основи процвітання. Показники базуються на статистичному аналізі, соціологічних дослідженнях та експертних оцінках учасників опитування. Статистичні дані, що використовуються в рейтингу, отримані з Організації Об'єднаних Націй, Світового банку, Організації економічного співробітництва і розвитку, Світової Організації Торгівлі організації, Gallup, Economist Intelligence Unit, IDC, Pyramid Research і інших інститутів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті