Apple розраховує випустити не менш як 100 млн штук свого «айфона» з 5G-підтримкою

Apple розраховує випустити не менш як 100 млн штук свого «айфона» з 5G-підтримкою

Новий дизайн iPhone 2020 модельного року зазнає істотних змін

Apple розраховує випустити не менш як 100 млн штук свого «айфона» з 5G-підтримкою
фото Shutterstock

Компанія Apple розраховує в 2020 році поставити 100 млн смартфонів наступного покоління – iPhone 12. Прогноз компанії щодо серії iPhone 11 передбачає відвантаження близько 80 млн пристроїв, передає DailyMail.

Apple сподівається на більш високий попит на iPhone 12 порівняно з попередніми моделями завдяки оновленому дизайну і появі підтримки мереж 5G.

За неофіційними даними, в наступному році корпорація випустить п'ять нових моделей iPhone 12, 12 Pro і 12 Pro Max, а також iPhone SE 2. Анонс останньої моделі очікується навесні, а інших чотирьох – у вересні.

Аналітик TF International Securities Мінг Чи Куо, який не раз ділився достовірною інформацією про майбутні новинки Apple, зазначає, що дизайн iPhone 2020 модельного року зазнає істотних змін.

Металевий каркас, а також переднє і заднє 2.5D-скло залишаться на своєму місці, але поверхня металевого каркаса буде схожа на дизайн, що використовується в iPhone 4, стверджує експерт.

На його думку, нові смартфони будуть не тільки виглядати по-іншому, але і відчуватися в руці. Однак нові технології виробництва вимагають істотних витрат – експерт вважає, що витрати компанії на металеву рамку і скляний корпус зростуть на 50-60% і 40-50% відповідно.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті