Захворіло у світі
18,080,067
Померло у світі
689,370
Вилікувалось у світі
10,691,528
Захворіло в Україні
73,158
Померло в Україні
1,738
Вилікувалось в Україні
39,876
Ілон Маск пояснив, чому тріснуло скло електропікапа під час презентації

Ілон Маск пояснив, чому тріснуло скло електропікапа під час презентації

Через 4 дні Маск пояснив, що сталося: двері пікапа даремно вдарили кувалдою

Ілон Маск пояснив, чому тріснуло скло електропікапа під час презентації
Twitter Elon Musk

Презентація нового електропікапа Tesla отримала дещо несподіваний поворот: куленепробивне скло пікапа, яке тріснуло від удару сталевою кулею, змусило звернути увагу на презентацію Ілона Маска навіть непрофільні ЗМІ.

Як зазначає HighTech Plus, це справило протилежний від очікуваного ефект: замовлення на нову електричну машину, яка надійде в продаж тільки через два роки, посипалися як з мішка. Компанія менш ніж за три доби отримала 200 000 попередніх замовлень на свій Cybertruck.

Після чотирьох днів невідомості Ілон Маск пояснив, що сталося і чому тріснуло скло. Двері пікапа даремно вдарили кувалдою.

«Отже. Вплив кувалди на двері зламав основу скла, тому сталева куля не відскакує. Треба було зробити навпаки: спочатку кулькою по склу, а вже потім – кувалдою по дверях. Що ж, наступного разу...» – сказав підприємець.

Також зазначається, що в одному з коментарів Маск натякнув, що компанія може випустити більш компактну версію пікапа – «у цьому є сенс». План він не деталізував, лише вказав, що це «довгострокова перспектива».

Як зазначає Electrek, це дозволить Tesla вторгнутися ще в один популярний сегмент, де зараз активно продаються машини з бензиновими і дизельними двигунами: Toyota Tacoma, Nissan Frontier і Chevrolet Colorado. Крім того, якщо інженерам Маска вдасться вмістити начинку машини в більш компактний корпус, то ця Tesla може стати найбільш далекобійною і динамічною – після Roadster II.

Для варіанту Cybertruck з трьома моторами Маск обіцяв розгін до 100 км/год за 2,9 секунди і понад 800 км на одній зарядці. Більш компактний і легкий пікап цілком може перевершити ці показники навіть без додаткових покращень.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті