Захворіло у світі
20,981,939
Померло у світі
760,633
Вилікувалось у світі
13,039,562
Захворіло в Україні
87,872
Померло в Україні
2,011
Вилікувалось в Україні
46,797
Apple під тиском визнала Крим російським

Apple під тиском визнала Крим російським

Компанія на це пішла, щоб відповідати російському законодавству, оскільки позначення Криму як території України за російським законодавством є кримінальним злочином

Apple під тиском визнала Крим російським
фото www.flickr.com/photos/marcoziero/1418084998

Компанія Apple прийняла рішення змінити географічну приналежність Криму в низці своїх застосунків та визнала анексований український півострів частиною РФ.

Як пише themediahq, до того як прийняти відповідне рішення, компанія провела переговори з Росією.

«Американський технологічний гігант виконав вимоги Москви показати Крим, який був анексований в України у 2014 році, в якості російської території», – зазначає видання.

Для продовження роботи додатків Apple Maps і Weather, компанія мала відповідати вимогам російського законодавства.

У російській Госдумі зазначили, що переговори щодо цього питання тривали з травня 2019 року.

Російські ЗМІ повідомляють, що представники компанії неодноразово просили продовжити їм час на внесення змін у свої сервіси. Госдума нагадувала, що позначення Криму як території України, як це було спочатку, за російським законодавством є кримінальним злочином. На певному етапі переговорів з російською владою компанія просто зняла згадку України в своїх сервісах і не поставила згадку Росії як країни, до якої належить Кримський регіон.

«Сьогодні у нас з Apple ситуація закрита. Ми бачимо, що все як хотіли, так і вийшло, ні більше, ні менше. Все зроблено як годиться, і як це робиться, коли мова йде про інші держави, де йде чітка прив'язка географічних найменувань суб'єктів, що входять в межі цієї держави», – сказав глава комітету Держдуми з безпеки та протидії корупції Василь Піскарев.

У свою чергу глава комітету Держдуми з інформаційної політики, інформаційних технологій і зв'язку Леонід Левін заявив, що «можна лише привітати рішення Apple» внести правки у свої сервіси відповідно до законів РФ.

«Цим кроком компанія продемонструвала бажання зберегти і розвивати свої позиції на російському ринку», – вважає він.

Варто наголосити, що рішення Apple суперечить офіційній позиції США, Вашингтон засуджує агресію РФ щодо України і не визнає анексію Криму.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті