Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
Нью-Йорк заборонив продаж усіх видів електронних сигарет

Нью-Йорк заборонив продаж усіх видів електронних сигарет

Окремі штати, не дочекавшись державної заборони, вирішують проблему самотужки

Нью-Йорк заборонив продаж усіх видів електронних сигарет
фото pixabay.com

Муніципальна рада Нью-Йорка переважною більшістю голосів – 42 проти 2 –  проголосувала за заборону ароматизованих електронних сигарет, намагаючись боротися з проблемою сплеску тютюнопаління серед неповнолітніх, передає CNBC.

У постанові заборонені всі види електронних сигарет і рідких сигар, крім тютюну. Тепер документ ще має підписати мер Білл де Блазіо. Таким чином, Нью-Йорк стане найбільшим містом у США, який заборонить вусі види вейпінгу.

«Ми нарешті вживаємо заходів для вирішення проблеми підліткової нікотинової залежності, викликаної вживанням електронних сигарет, – заявив у вівторок голова комітету з охорони здоров'я міської ради Марк Левін, який представив проект рішення. – Цим голосуванням міська рада має намір заборонити фруктові, м'ятні, схожі на цукерки аромати електронних сигарет, які були спеціально розроблені для того, щоб у першу чергу сподобатися молоді».

Цей крок викликаний тим, що США борються з таємничою хворобою легень, пов'язаною з курінням вейпів, від якої захворіло понад 2100 осіб і загинули 42 людини, двоє з яких жили в Нью-Йорку. Адміністрація Трампа ще у вересні оголосила про плани заборонити всі ароматизовані електронні сигарети, але відтоді не вжила жодних заходів.

За відсутності федеральних дій чиновники по всій країні намагаються вирішити проблему з епідемією вейпінгу на місцях.

Штат Массачусетс минулого тижня ухвалив заборону на весь ароматизований тютюн, а в Сан-Франциско провели референдум, після якого були заборонені ароматизовані вейпінгові продукти. Генеральні прокурори Нью-Йорка, Каліфорнії і округу Колумбія цього тижня подали окремі позови проти виробника електронних сигарет Juul, стверджуючи, що компанія націлена на продаж своєї продукції підліткам.

Нагадаємо: виробник сигарет Marlboro заявив про втрату $4,5 млрд інвестицій у Juul.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті