Виробник сигарет Marlboro заявив про втрату $4,5 млрд інвестицій в Juul

Виробник сигарет Marlboro заявив про втрату $4,5 млрд інвестицій в Juul

Знецінення інвестицій пов’язано із планами американської влади заборонити електронні сигарети з смаковими добавками

Виробник сигарет Marlboro заявив про втрату $4,5 млрд інвестицій в Juul
фото www.flickr.com/photos/vaping360/43812201594

Altria Group, виробник сигарет Marlboro, списала $4,5 млрд інвестицій в виробника електронних сигарет Juul. Про це повідомляє TechCrunch.

У компанії заявили, що вартість активів в Juul за підсумками III кварталу впала на третину. Оцінка Juul знизилася з $38 млрд до $24 млрд. Altria пояснила знецінення інвестицій планами американської влади заборонити електронні сигарети з смаковими добавками.

Головний виконавчий директор Altria Говард Віллард заявив про те, що в компанії «незадоволені списанням інвестицій Juul», зазначивши також, що керівництво Altria «не очікувала таких кардинальних змін в сегменті електронних сигарет» .

Видання нагадує, що минулого року Altria домовилася придбати 35% Juul за $12,8 млрд, оцінивши всю компанію в $38 млрд. Угода все ще чекає схвалення Федеральної торгової комісії США.

У компанії відзначили, що причиною списання більш 1/3 даних інвестицій «не був якийсь одиничний фактор або подія, а сукупність факторів». Серед них були відзначені: підвищення ймовірності заборони на ароматизовані електронні сигарети з боку Управління з контролю якості харчових продуктів і лікарських засобів США (FDA), заборони на продаж електронних сигарет, прийняті в різних містах США та інших країнах, а також низка інших факторів.

Кілька днів тому виробник електронних сигарет Juul Labs оголосив про скорочення до кінця 2019 року 15% співробітників – близько 500 осіб. Скорочення пов'язують з підготовкою в США посиленням регулювання ринку електронних сигарет.

Нагадаємо: за даними Центру по контролю і профілактиці захворювань США, станом на 15 жовтня 2019 року в США від впливу електронних сигарет загинули 33 людини.

Між тим заборона на вейпи в США зумовила різкий підйом «чорного ринку».

Як повідомлялось, 19 вересня відразу три великих американських медіахолдинги CBS, Viacom і WarnerMedia заявили про відмову від реклами електронних сигарет через повідомлення про потенційну загрозу для здоров'я, яку створюють електронні сигарети.

Тим часом Індія взагалі заборонила електронні сигарети, порушникам загрожує ув’язнення.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті