Чорна п'ятниця по-українськи: 62% опитуваних не вірять, що великі знижки справжні
Опитування проведене серед користувачів сервісу Бітрікс24

Компанія «Бітрікс24» провела опитування серед користувачів сервісу Бітрікс24, 73% усіх опитаних точно збираються робити покупки у Чорну п'ятницю, однак 62% цих же людей не вірять, що в Україні ритейлери справді роблять великі знижки на свої товари в цей день. Про це йдеться у результатах опитування.
Так згідно з опитуванням, купувати планують найбільше одяг, взуття, аксесуари, а також електроніку, ґаджети й побутову техніку. Трохи менше українців цікавлять абонементи у фітнес-клуби, спа-салони тощо, а також онлайн-підписки на музику, кіно, ігри чи книжки. П'яте місце серед категорій покупок дісталося подорожам та авіаквиткам.
Найбільше цікавляться знижками від 30% до 70%, лише 6% опитаних звернуть увагу на падіння цін від 10 до 30%.
«Третина планує купувати щось заздалегідь і готує списки бажаних товарів. Усі інші купуватимуть спонтанно. Тож усе залежить від того, як компанії зможуть зацікавити потенційних покупців своїми пропозиціями безпосередньо у день Чорної п'ятниці», – пишуть у «Бітрікс24».
Онлайн купувати збираються 67%, вони відстежуватимуть знижки або тільки в українських магазинах, або в українських та закордонних одночасно. Оплачувати товари, придбані у Чорну п'ятницю, планують безготівково 76% опитуваних.
Трохи більше половини опитаних – 52% – готові витратити у Чорну п'ятницю суму до 2 000 грн. 30% планують на цей день бюджет до 10 000 грн. І тільки 8% орієнтуються, що здійснять покупки на суму понад 30 000 грн. А 4% опитаних купуватимуть у розстрочку чи кредит.
Здебільшого про знижки українці дізнаються від на офіційних сайтах магазинів, у соціальних мережах, із розсилок. На офлайн-рекламу: білборди, оголошення в торгових центрах і магазинах, флаєри майже не сподіваються.
Детальніше про те чому та як саме ми обираємо товари онлайн – у матеріалі Mind «Як ми купуємо: результати дослідження Google «.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].