Захворіло у світі
30,784,671
Померло у світі
957,059
Вилікувалось у світі
21,032,712
Захворіло в Україні
175,678
Померло в Україні
3,557
Вилікувалось в Україні
77,512
Оборот букмекерського бізнесу в Україні – понад $1 млрд у місяць – гендиректор Parimatch

Оборот букмекерського бізнесу в Україні – понад $1 млрд у місяць – гендиректор Parimatch

Частка Parimatch на ринку України – близько 30%

Оборот букмекерського бізнесу в Україні – понад $1 млрд у місяць – гендиректор Parimatch
Сергій Портнов
Фото: скріншот

Оборот букмекерського бізнесу в Україні становить понад $1 млрд на місяць. Про це розповів генеральний директор холдингу Parimatch Сергій Портнов в інтерв'ю Youtube-каналу «Точка G // як заробляють в IT».

«Оборот букмекерського бізнесу в Україні – більш ніж $1 млрд у місяць. Це те, що ставлять самі люди», – пояснив Портнов.

За його словами, частка Parimatch на ринку України – близько 30%, а одна з головних статей витрат – маркетинг. 

«Частка маркетингу доходить до 30%. Ще є витрати на платіжні системи та комісії. Ми ще платимо за висновок. Весь цей платіжний цикл може доходити до 15–20%. IT і сервера – це 6–7%. Щомісячні витрати на підтримку – до $100 000, фонд оплати праці – 20%. Все інше – прибуток компанії», – розповів гендиректор  Parimatch.

Портнов також зазначив, що компанія цього року вийшла в прибуток. За його словами, за останні сім років не було ще жодного неприбуткового року.

«Більш того, щороку ми ростемо на 50% у доларі. Постійне зростання. І це незважаючи на те, що ми працюємо на локальних валютах, які знецінюються... Якби не девальвація, ми були б у космосі», – додав Портнов.

За його словами, середня ставка гравців по всіх регіонах, де працює Parimatch, – $6,5.

«Номер один по чеку – Росія, там ставлять у середньому $8 –9. В Україні – $5–6. У Білорусі – $7–8. В Україні просто більше людей, які ставлять дрібніше. Але, мабуть, так, білоруси на відсотків 10 багатші», – зазначив Портнов.

Парі-Матч Н.В. – міжнародна мережа представництв і букмекерських послуг в режимі онлайн. Компанія розпочала діяльність 1994 року. Сьогодні вона представлена ​​в Україні, Білорусі, Росії, Грузії та низці інших країн. Найбільшу кількість пунктів прийому ставок відкрито в Білорусі. «Парі-Матч» володіє ліцензією, виданою Кюрасао (Нідерландські Антильські острови).

Докладно про легалізацію букмекерства та азартних ігор – у матеріалах Mind «Ставки зроблено: що принесе Україні легалізація букмекерства» та «Ставки зроблено: як Кабмін хоче легалізувати азартні ігри» .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті