Захворіло у світі
20,092,855
Померло у світі
736,254
Вилікувалось у світі
12,350,879
Захворіло в Україні
83,115
Померло в Україні
1,951
Вилікувалось в Україні
44,934
Макрон вручив командувачу ВМС України орден «За заслуги»

Макрон вручив командувачу ВМС України орден «За заслуги»

Адмірала Ігоря Воронченка нагородили національним орденом Французької Республіки

Макрон вручив командувачу ВМС України орден «За заслуги»

Командувач ВМС ЗС України адмірал Ігор Воронченко отримав почесну нагороду – національний орден Французької Республіки. Про це повідомила пресслужба ВМС.

Нагороду Воронченку вручив посол Франції в Україні Етьєн де Понсен в Одесі.

Церемонія нагородження відбулася на борту корабля ВМС Франції Commandant Birot.

«Національний орден «За заслуги», який я мав честь щойно вручити особисто пану адміралу Ігору Воронченку є другим за значущістю у Франції. Президент Франції Емманюель Макрон особисто нагородив пана адмірала цим орденом і це свідчить про повагу, яку він має до українських Військово-Морських Сил. Наша співпраця триває досить давно і зокрема про якісний рівень нашої співпраці свідчить стажування українських кадетів на борту французьких кораблів, зупинки французьких кораблів в Одесі. В майбутньому ми будемо розвивати наші відносини між Військово-Морськими Силами Франції та України», – сказав посол Франції.

Воронченко відзначив, що ця нагорода є оцінкою зусиль усіх ВМС України.

«Між нашими флотам підтримується плідна співпраця, – відмітив командувач національного флоту. – Кожен захід корабля, це ще один крок для безпеки, яка має бути в цьому регіоні. Спільна участь в проведенні міжнародних навчань є одним з кроків, для того щоб Військово-Морські Сили як найшвидше набували сумісності зі стандартами Альянсу для спільного застосування і виконання завдань», – сказав адмірал Ігор Воронченко.

Нагадаємо: Ігоря Воронченка призначено командувачем Військово-морських Сил України п’ятим президентом України Петром Порошенком у липні 2016 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті