Захворіло у світі
5,988,416
Померло у світі
366,654
Вилікувалось у світі
2,529,761
Захворіло в Україні
23,204
Померло в Україні
696
Вилікувалось в Україні
9,311
Інвестор Airbus погрожує забрати свої гроші, якщо авіавиробник не повідомить про викиди СО2

Інвестор Airbus погрожує забрати свої гроші, якщо авіавиробник не повідомить про викиди СО2

Інвестувати в компанію, яка не розкриває свої викиди, - це як інвестувати в компанію, яка не розкриває фінансову звітність

Інвестор Airbus погрожує забрати свої гроші, якщо авіавиробник не повідомить про викиди СО2
фото DR

Інвестиційний фонд TCI Fund Management мільярдера Крістофера Хона направив лист компаніям зі свого портфеля з вимогою розкрити інформацію про викиди парникових газів. Серед компаній, в які інвестує TCI, є виробник літаків Airbus, Moody's Corporation і телекомунікаційна компанія Charter Communications, повідомляє Forbes.

Якщо компанії відмовляться, фонд пригрозив голосувати проти директорів компаній. TCI також закликав акціонерів звільнити менеджерів, які не відстоюють прозорість в питаннях щодо клімату, зазначає видання.

«Інвестувати в компанію, яка не розкриває свої викиди, – це як інвестувати в компанію, яка не розкриває фінансову звітність. Якщо уряди не вимагають розкриття, інвестори можуть зробити це самі», – цитує газета Хона.

За даними Bloomberg, Хон в листах пригрозив вийти з капіталу цих компаній, якщо вони відмовляться розкривати обсяги викидів. Фонд готовий розглянути і такий варіант, вказав мільярдер.

Бізнесмен також розкритикував найбільший фонд світу BlackRock за те, що він не вимагає розкривати обсяги викидів від підприємств, які знаходяться в його управлінні, і назвав його таким, що «прикидається зеленим». BlackRock відповів, що приділяє проблемам клімату першочергове значення. Airbus повідомив, що працює над тим, щоб досягти нульових викидів до 2050 року.

Крістофер Хон займає 715-е місце в рейтингу найбагатших бізнесменів світу за версією Forbes. Його статки оцінюються в $3,1 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті