Захворіло у світі
6,542,851
Померло у світі
386,581
Вилікувалось у світі
2,830,133
Захворіло в Україні
25,411
Померло в Україні
747
Вилікувалось в Україні
11,042
TSMC обійшла Samsung і стала найдорожчою компанією в Азії

TSMC обійшла Samsung і стала найдорожчою компанією в Азії

В галузі напівпровідників намітився новий лідер

TSMC обійшла Samsung і стала найдорожчою компанією в Азії
фото DR

Найбільший в світі контрактний виробник чіпів TSMC став найдорожчою азіатською компанією, вперше випередивши Samsung. Про це свідчать дані, оприлюднені порталом TechPowerUP, на які посилається DailyComm.

Ринкова капіталізація TSMC склала $262,75 млрд. У Samsung показник дещо менший. Обидві компанії займаються контрактним випуском напівпровідникової продукції, але у TSMC є кілька переваг.

По-перше, тайванська компанія пропонує клієнтам виготовлення мікросхем з використанням різних технологічних норм – від 7 до 180-нм. Очікується, що в першій половині 2020 року TSMC буде готова до серійного виготовлення 5-нм мікросхем.

Замовники можуть вибрати старе і менш дороге обладнання або щось новіше для високої продуктивності і меншого енергоспоживання.

Крім того, вважається, що клієнтська база TSMC більш лояльна, ніж у Samsung, завдяки гнучкості в постачанні. З TSMC співпрацюють такі гіганти, як Apple, HiSilicon, NVIDIA і AMD.

TSMC збирається в 2019 році довести свої капітальні вкладення до рекордного рівня в $14-15 млрд. Це майже на 40% більше за початкову оцінку, згідно з якою капзатрати TSMC повинні були скласти $10-11 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті