Захворіло у світі
5,375,648
Померло у світі
343,721
Вилікувалось у світі
2,149,412
Захворіло в Україні
20,986
Померло в Україні
617
Вилікувалось в Україні
7,108
Китайська Huawei позбулася всіх американських компонентів у виробництві смартфонів

Китайська Huawei позбулася всіх американських компонентів у виробництві смартфонів

Влада США вже запізнилася з видачею дозволів компанії

Китайська Huawei позбулася всіх американських компонентів у виробництві смартфонів
фото DR

Китайська компанія Huawei, яку США внесли в чорний список, зуміла налагодити виробництво смартфонів без американських комплектуючих, замінивши їх компонентами з інших джерел, повідомляє The Wall Street Journal.

Аналіз експертів UBS і японської Fomalhaut Techno Solutions, що спеціалізується на розбиранні і вивченні компонентів пристроїв, показав, що нові смартфони Huawei, в тому числі флагманська модель Mate 30, що конкурує з iPhone 11, випускається без деталей з США.

Як відомо, після санкцій США Huawei втратила можливість закуповувати компоненти і ПЗ американської розробки без спеціального дозволу влади США.

Міністр торгівлі Уілбур Росс в листопаді обіцяв, що рішення про видачу ліцензій для компаній з США, які бажають вести бізнес з Huawei, буде прийнято «дуже скоро». Чиновник повідомив, що заявки на роботу з китайським технологічним гігантом подали майже 300 американських компаній.

Huawei істотно знизила залежність від партнерів з США за рахунок інших постачальників. В результаті смартфони Huawei, випущені з травня 2019 року, включаючи моделі серій Y9 Prime і Mate, вже не містять американських компонентів. До подібних висновків раніше прийшли фахівці iFixit та Tech Insights, які також практикують розбирання гаджетів.

Оглядачі WSJ припустили, що влада США вже запізнилася з видачею дозволів.

«Незалежність Huawei від американських поставок означає, що стратегія США і спроби ізолювати компанію неефективні», – заявив глава консалтингової компанії International Business Strategies Хендель Джонс.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті