Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
Китай назвав «токсичною брехнею» звинувачення Помпео проти Huawei і ZTE

Китай назвав «токсичною брехнею» звинувачення Помпео проти Huawei і ZTE

США самі вимагають від інтернет-компаній персональну інформацію користувачів, кажуть в КНР

Китай назвав «токсичною брехнею» звинувачення Помпео проти Huawei і ZTE
фото Shutterstock

Офіційний представник МЗС Китаю Хуа Чуньїн назвала «токсичною брехнею» звинувачення держсекретаря США Майка Помпео на адресу компанії Huawei і ZTE, пише РІА «Новости».

«Те, що говорить пан Помпео – токсична брехня. Помпео заявляє, що Huawei займається крадіжкою інтелектуальної власності в Ізраїлі, Великобританії і в США, але ми запитували нескінченну кількість  разів, і американська сторона відхилялася від відповіді на це питання, тому що у них немає відповіді», – заявила офіційний представник МЗС КНР.

«Станом на сьогодні жодна країна, жодна компанія, жодна особа не можуть надати доказів того, що Huawei становить для них загрозу безпеці», – сказала Хуа Чуньїн.

Вона при цьому зазначила, що США відповідно до діючих у них законів самі вимагають від інтернет-компаній надання персональної інформації користувачів, що вже давно є відкритою таємницею.

Раніше держсекретар Майк Помпео повідомив в статті в виданні в Politico Europe, що обладнання 5G китайських організацій Huawei і ZTE здатне спричинити масову крадіжку персональних даних в Євросоюзі і загрожує життєво важливій інфраструктурі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті