Захворіло у світі
13,132,491
Померло у світі
573,869
Вилікувалось у світі
7,294,394
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
Американська Xometry купила німецький Shift задля європейської експансії

Американська Xometry купила німецький Shift задля європейської експансії

Shift є найбільшим європейським маркетплейсом, який займається пошуком підрядників для виконання робіт по металообробці

Американська Xometry купила німецький Shift задля європейської експансії
фото www.xometry.com/

Німецьку Shift, яка є найбільшим європейським маркетплейсом, який займається пошуком підрядників для виконання робіт по металообробці, поглинув лідер цієї галузі – американська Xometry. Про це повідомляє TechCrunch.

 Умови угоди не розкриваються.

Зазначається, що Shift залишиться в Європі і працюватиме як Xometry Europe. Скоріше за все, команда Shift – Альберт Білоусов, Дмитро Кафідов і Олександр Бельський –  також залишиться незмінною, і очолюватиме вже новостворений європейський бізнес Xometry.

Зокрема, завдяки цьому придбанню, Xometry заявляє, що прискорить міжнародну експансію в 12 нових країн. Виробничий ринок Shift уже використовується глобальними компаніями, такими як BMW и Bosch, які базуються в Європі, тому Xometry не завадить мати більш сильні можливості та континенті.

Крістіан Меєрман, засновник Cherry Ventures, яка була основним інвестором Shift, а тепер буде інвестором Xometry, заявив, що «індустрія виробництва за індивідуальними замовленнями – це глобальний ринок, який оцінюється у понад $100 млрд».

З моменту свого заснування в 2013 році Xometry залучила $118 млн. За останні два роки компанія виросла із 100 чоловік до понад 300, збільшуючи при цьому виручку удвічі щороку.

Shift була заснована в 2018 році і на сьогодні залучила близько 4 млн євро ($4,4 млн).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті