Захворіло у світі
13,106,569
Померло у світі
573,042
Вилікувалось у світі
7,257,369
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
«Укртранснафта» та «Транснєфть» уклали додаткову угоду про транзит нафти на 10 років

«Укртранснафта» та «Транснєфть» уклали додаткову угоду про транзит нафти на 10 років

Підписання документу відбулось відповідно до рішення акціонера «Укртранснафти» - «Нафтогазу»

«Укртранснафта» та «Транснєфть» уклали додаткову угоду про транзит нафти на 10 років
Фото: Facebook/Укртранснафта

АТ «Укртранснафта» та ПАТ «Транснєфть» сьогодні, 3 грудня 2019 року, уклали додаткову угоду до договору про надання послуг з транспортування нафти територією України, яка продовжує його дію на десять років – ‪з 1 січня 2020 року до 1 січня 2030 року‬. Про це повідомляє пресслужба «Укртранснафти». 

Документ підписали генеральний директор АТ «Укртранснафта» Микола Гавриленко та віце-президент ПАТ «Транснефть» Сергій Андронов в рамках Міжнародної конференції «Енергетика у 21 столітті», яка пройшла у  Загребі. Під час зустрічі сторони обговорили перспективи подальшої співпраці між компаніями.

Підписання документу відбулось відповідно до рішення акціонера «Укртранснафти» – «Нафтогазу» від 27 листопада 2019 року.

Окрім пролонгації договору, додаткова угода між «Укртранснафтою» і «Транснєфтью» актуалізує низку його положень з врахуванням поточного стану змін на ринку послуг з транспортування нафти в регіоні.

Базові принципи співробітництва між підприємствами залишились без змін, зокрема такі, як порядок оплати послуг і механізм взаємодії на рівні технічних служб двох нафтотранспортних операторів.

«Укладення додаткової угоди гарантує безпечну та сталу роботу нафтотранспортної системи України на довгостроковій основі, створює підґрунтя для завантаження системи магістральних нафтопроводів товариства транзитними обсягами нафти в напрямку країн Європи і забезпечує довгострокове стабільне джерело доходів «Укртранснафти», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: угода про транзит нафти діє до 31 грудня 2019 року, а потім автоматично продовжується на кожний наступний рік, якщо будь-яка зі сторін не повідомить іншу про його розірвання з попереднім повідомленням за 6 місяців.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті