Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
Азербайджанська компанія оголосила про завершення покупки «Vodafone Україна»

Азербайджанська компанія оголосила про завершення покупки «Vodafone Україна»

Зміна власника не вплине на операційну діяльність компанії

Азербайджанська компанія оголосила про завершення покупки «Vodafone Україна»
фото Shutterstock

NEQSOL Holding оголосив сьогодні про завершення угоди з придбання ПрАТ «Vodafone Україна». Фінансування угоди надала група міжнародних фондів і фінансових установ на чолі з J.P. Morgan Securities Plc і Raiffeisen Bank International A.G. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Раніше NEQSOL Holding через контрольовану ним компанію підписав юридично зобов'язуючу угоду з ПАТ «МТС» про придбання її телекомунікаційного бізнесу в Україні. В рамках угоди МТС через свою 100% дочірню компанію Allegretto S.a.r.l. продала 100% частку в компанії Preludium BV (Нідерланди), що є єдиним акціонером ПрАТ «ВФ Україна», за $734 мільйони, в тому числі з урахуванням відкладеного платежу на суму близько $84 мільйонів.

J.P. Morgan Securities Plc виступила фінансовим консультантом ТОВ Bakcell. J.P. Morgan Securities Plc і Raiffeisen Bank International A.G. організували фінансування угоди. Фінансування було забезпечене за участі групи міжнародних банків та інституційних інвесторів.

Інвестиційна команда NEQSOL Holding очолила весь M&A процес за підтримки DLA Piper, PwC, Deloitte, Detecon.

«З придбанням однієї з найуспішніших компаній в Україні ми реалізуємо нашу стратегію міжнародного розширення. Я хотів би подякувати всім залученим сторонам, які зробили можливим укладення цієї угоди. Як стратегічний інвестор, ми маємо довгострокове бачення і сприятимемо подальшому розвитку компанії», – сказав Насіб Гасанов, засновник і власник групи компаній NEQSOL Holding.

«Завдяки міжнародному досвіду і досягненням NEQSOL Holding у різних країнах і галузях, а також роботі у відповідності до найвищих міжнародних стандартів і принципів в області фінансів і комплаєнса, ми змогли залучити значний обсяг фінансування від авторитетних міжнародних фінансових інститутів. Ми успішно завершили угоду з придбання Vodafone Україна, однієї з найуспішніших і другої за розміром телекомунікаційної компанії в Україні. Це наступний важливий етап у нашій стратегії міжнародного розширення і виходу на нові ринки. Угода була завершена в рекордно короткі терміни завдяки інтенсивній спільній роботі команди з нашими авторитетними організаторами фінансування і консультантами, такими як JP Morgan, Raiffeisen Bank International, DLA Piper, Linklaters, Deloitte, PWC і Detecon. Згідно з нашою стратегією, ми інвестуватимемо у впровадження передових технологій та інновацій на телекомунікаційному ринку України», – сказав Юсиф Джаббаров, СЕО NEQSOL Holding.

Зміна власника не вплине на операційну діяльність Vodafone Україна. Компанія продовжить надавати послуги під брендом Vodafone і виконувати всі зобов'язання перед співробітниками, клієнтами й партнерами.

Нагадаймо: в листопаді стало відомо, що ПАТ «МТС» продає свій телекомунікаційний бізнес в Україні (працює під брендом Vodafone) азербайджанському оператору, акціонери російської компанії за підсумками угоди отримають спецдивіденди.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті