Захворіло у світі
13,132,491
Померло у світі
573,869
Вилікувалось у світі
7,294,394
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
З Криму все одно не піде: сенатор із США пропонує зняти санкції з РФ

З Криму все одно не піде: сенатор із США пропонує зняти санкції з РФ

Ренд Пол запропонував для початку зняти їх хоча б з представників законодавчої влади Росії

З Криму все одно не піде: сенатор із США пропонує зняти санкції з РФ
фото Shutterstock

3 грудня Сенаті США пройшли слухання, присвячені Росії. Однією з основних тем стали санкції. Сенатор від Республіканської партії Ренд Пол запропонував виміряти їх ефективність і почати знімати санкції в обмін на окремі поступки, якщо виявиться, що вони працюють погано. Про це повідомляє The Bell.

Заступник держсекретаря США Девід Хейл, який брав участь в слуханнях, визнав: «виміряти ефект санкцій важко». Тоді сенатор поцікавився, чи намагаються США торгуватися з Росією. Хейл зауважив, що російська влада і так повинні розуміти, чого від неї чекають.

Пол припустив, що санкції можуть не працювати, тому що Росія не чекає, що їх знімуть.

 США зазвичай накладають санкції дуже надовго, нагадав сенатор і привів в приклад Кубу: «(Фідель-ред.) Кастро міг десятиліттями говорити громадянам: «Наша економіка смокче через американців».

«Ми починаємо з нездійсненних вимог, говоримо: «Звільніть Крим – знімемо санкції», – продовжив сенатор. – Я вважаю, неправильно було захоплювати Крим. Але треба визнати: навряд чи Росія його звільнить. Якщо продовжимо на цьому наполягати, санкції будуть діяти вічно ».

Завершуючи виступ, Пол запропонував торгуватися і обговорити для початку зняття санкцій з представників законодавчої влади.

 «Цю маленьку поступку можна на що-небудь обміняти. Будемо наполягати на принципі «все або нічого» – не доб'ємося нічого», – наголосив він.

Нагадаємо: нова очільниця ЄК цього дня пообіцяла продовжувати санкції проти РФ, підтримувати нашу країну в процесі реформ, а також співпрацювати у контексті надання Україні макрофінансової допомоги.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті