Палата представників прийняла резолюцію проти повернення РФ у G7

Палата представників прийняла резолюцію проти повернення РФ у G7

Конгресмени закликали лідерів G7 не повертати РФ, доки вона «не поважатиме територіальну цілісність своїх сусідів»

Палата представників прийняла резолюцію проти повернення РФ у G7
фото www.flickr.com/photos/thecc310/262652235

Палата представників Конгресу США закликала не повертати Росію у «Велику сімку». Про це йдеться в резолюції, прийнятою Палатою.

За прийняття документа проголосували 339 конгресменів, 71 висловилися проти.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

В резолюції конгресмени закликають лідерів «Великої сімки» не повертати Росію, доки вона «не поважатиме територіальну цілісність своїх сусідів і не дотримуватиметься стандартів демократичних суспільств».

Рішення, зокрема, було прийнято беручи до уваги той факт, що в 2014 році Росія незаконно окупувала Крим і схід України, а це є «прями порушенням основоположним принципів міжнародного права,а також Уставу ООН, Гельсінських угод та Будапештського меморандуму 1994 року.

Нагадаємо: в березні 2014 року на той час G8 призупинила участь в ній Росії «як прямий наслідок її дій в Україні і продовжила сою діяльність в якості «Великої сімки».

Як повідомлялось, раніше цього року на саміті G7 в Біарріці Трамп посварився зі своїми колегами з «Великої сімки», вимагаючи повернути Росії в цю групу. Президент США обґрунтував повернення Росії в G7 тим, що її присутність потрібна для обговорення таких питань, як Іран, Сирія і Північна Корея.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло