Захворіло у світі
13,132,491
Померло у світі
573,869
Вилікувалось у світі
7,294,394
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
Неефективних – звільнимо: уряд анонсував запуск оцінки показників роботи голів ОДА

Неефективних – звільнимо: уряд анонсував запуск оцінки показників роботи голів ОДА

Держпосада більше не буде місцем, де працівник просто чекає пенсії та користується пільгами, наголосив Гончарук

Неефективних – звільнимо: уряд анонсував запуск оцінки показників роботи голів ОДА
Олексій Гончарук
фото www.kmu.gov.ua/

Із 2020 року уряд запроваджує системну оцінку показників роботи голів ОДА. Той чиновник, який систематично не показуватиме результати – буде звільнений з посади. Про це сказав прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, передає пресслужба Кабміну.

«В Програмі дій уряду ми чітко прописали, що побудуємо інтегровану систему оцінки ефективності роботи чиновників. Тому із 2020 року ми запроваджуємо системну оцінку показників роботи голів ОДА. Вона буде показувати – хто працює на результат, а хто саботує роботу та потребує заміни», – зазначив Гончарук.

Для оцінки ефективності роботи розробили систему оцінки ключових показників ефективності голів ОДА (KPI). Наразі підготували проект постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження Порядку та Методики експериментального проведення моніторингу та оцінки ефективності голів ОДА, Київської та Севастопольської МДА».

Моніторинг та оцінка діяльності буде вивчати ефективність управлінської діяльності – голів ОДА, виявляти проблемні питання розвитку регіону та причин їх виникнення, а також підвищувати ефективності управлінських рішень органів виконавчої влади.

«Ми дамо змогу навчитися та отримати нові компетенції тим, хто цього хоче. Але якщо держслужбовець показує низькі результати і не хоче вчитися – йому доведеться попрощатися зі службою. Держпосада більше не буде місцем, де працівник просто чекає пенсії та користується пільгами», – наголосив Гончарук.

Оцінювання буде проводити Секретаріат Кабінету Міністрів на підставі наявних даних державної статистики, інформації центральних органів виконавчої влади, МДА та інших джерел відкритих даних.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті