Захворіло у світі
5,375,648
Померло у світі
343,721
Вилікувалось у світі
2,149,412
Захворіло в Україні
20,986
Померло в Україні
617
Вилікувалось в Україні
7,108
Британські Віргінські острови запустять власну криптовалюту

Британські Віргінські острови запустять власну криптовалюту

На островах діє дуже ліберальне по відношенню до криптовалюти законодавство

Британські Віргінські острови запустять власну криптовалюту
фото Shutterstock

Заморська територія Великобританії Віргінські острови запустить свою криптовалюту, повідомляє Forbes. Зараз острови використовують в якості валюти долар США, а не британський фунт стерлінгів.

За планами, один цифровий токен буде дорівнювати за вартістю одному долару. Повідомляється, що місцевий уряд разом зі стартапом Lifelabs.io вже почали впроваджувати нову технологію.

На островах діє одне з найбільш ліберальних по відношенню до віртуальної валюти законодавств у світі. На території зареєстровані емітент Tether – найбільш використовуваної в світі цифрової валюти, прив'язаної до долара, і біржа Bitfinex.

Це робить Віргінські острови одним з найбільших в світі ринків криптовалюти в доларовому обсязі, зазначає видання з посиланням на керуючу активами компанію CoinShares.

З 1 січня в цій популярній офшорній зоні вступили в силу нові правила для іноземних компаній, які мали зробити більш жорсткою реєстрацію фірм-одноденок. Цього вимагав Євросоюз, який погрожував включити в чорний список всі країни, які відмовилися від співпраці.

Для компаній був передбачений перехідний період до 31 грудня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті