Захворіло у світі
20,113,592
Померло у світі
737,022
Вилікувалось у світі
12,366,115
Захворіло в Україні
83,115
Померло в Україні
1,951
Вилікувалось в Україні
44,934
Комітет Сенату США розгляне законопроєкт про більш жорсткі санкції проти РФ

Комітет Сенату США розгляне законопроєкт про більш жорсткі санкції проти РФ

Санкції, зокрема, стосуватимуться нафтогазового сектора РФ, російських банків, держборгу та осіб, які сприяють незаконній і корупційній діяльності від імені Путіна

Комітет Сенату США розгляне законопроєкт про більш жорсткі санкції проти РФ
фото pixabay.com

Комітет Сенату США з міжнародних відносин на наступному тижні голосуватиме за законопроєкт, який запровадить нові жорсткі санкції проти Росії за втручання в американські вибори і агресію проти України. Про це повідомила в середу прес-секретар комітету, передає Reuters.

Комітет, очолюваний республіканцями, запланував на 11 грудня засідання, на якому буде розглянуто законопроект «Про захист американської безпеки від агресії Кремля», відомий як DASKA, сказала вона.

Законопроект був внесений в лютому сенатором-республіканецем Ліндсі Гремом і сенатором-демократом Бобом Менендесом, а також іншими членами комітету.

Пропоновані санкції націлені проти: російських банків, що підтримують зусилля по втручанню в вибори за кордоном; кіберсектори РФ; нового державного боргу; осіб, які, як вважається, «прямо або опосередковано сприяють незаконній і корупційній діяльності від імені (президента Росії Владіміра Путіна)».

Законопроект також передбачає низку жорстких заходів щодо російського нафтогазового сектора, на який припадає близько 40% доходів російської скарбниці, включаючи санкції щодо осіб, які надають товари, послуги або фінансування для розвитку нафтової галузі країни.

Нагадаємо: 3 грудня Сенаті США пройшли слухання, присвячені Росії. Однією з основних тем стали санкції. Сенатор від Республіканської партії Ренд Пол запропонував виміряти їх ефективність і почати знімати санкції в обмін на окремі поступки, якщо виявиться, що вони працюють погано.

Як повідомлялось, санкції щодо російського газового проекту «Північний потік – 2», які в сенаті Конгресу США планують включити в військовий бюджет може бути прийняти до Різдва (25 грудня). Обмежувальні заходи стосуватимуться  різних компаній, що беруть участь у будівництві трубопроводу,без яких Росія сама проєкт не завершить.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті