Захворіло у світі
30,784,671
Померло у світі
957,059
Вилікувалось у світі
21,032,712
Захворіло в Україні
175,678
Померло в Україні
3,557
Вилікувалось в Україні
77,512
«Роза вітрів» отримала права на шість внутрішніх рейсів

«Роза вітрів» отримала права на шість внутрішніх рейсів

Державіаслужба дозволила «Розі вітрів» використовувати повітряні лінії з Києва до Запоріжжя, Одесу, Львів, Херсон, Харків і Дніпро

«Роза вітрів» отримала права на шість внутрішніх рейсів
Фото: pixabay.com

Українська авіакомпанія Windrose ( «Роза вітрів») отримала права на шість внутрішніх рейсів. Про це повідомляє пресслужба Державної авіаційної служби.

Згідно з повідомленням, «Роза вітрів» отримала права на експлуатацію повітряних ліній: Київ – Запоріжжя – Київ; Київ – Одеса – Київ; Київ – Львів – Київ; Київ – Херсон – Київ; Київ – Харків – Київ; Київ – Дніпро-Київ.

Здійснювати рейси компанії дозволили тричі на тиждень, а за напрямок Київ-Дніпро-Київ-п'ять рейсів на тиждень.

«Для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з / в Україну або в межах України, що представляють систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, з визначенням терміну дії прав: до 28 березня 2020 року», – йдеться у повідомленні.

Власники «Рози вітрів» – українська компанія Райдел і кіпрська Bregenzer Limited Ігоря Коломойського. Частка олігарха в МАУ, з його слів, становить 25%.

Нагадаємо: у серпні повідомлялося, що «Роза Вітрів» буде здійснювати літерні перевезення на середньомагістральних напрямках і надавати послуги з резервування для державного авіаційного підприємства «Україна».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті