Коронавірус COVID-19
Захворіло у світі
755,591 особа
Померло у світі
36,211 осіб
Вилікувалось у світі
158,527 осіб
Захворіло в Україні
480 осіб
Померло в Україні
11 осіб
Вилікувалось в Україні
6 осіб
Держрезерв тестує продажі через ProZorro

Держрезерв тестує продажі через ProZorro

ДАРУ запустило пілотний проєкт реалізації матеріальних цінностей через е-торги: щоб уникнути корупції та отримати конкурентну ціну

Держрезерв тестує продажі через ProZorro
rezerv.gov.ua

Реалізація майна державного матеріального резерву через електронну торгову систему «ProZorro.Продажі» допоможе уникнути корупції у цьому процесі та залучити більше учасників до торгів.

Про це заявив голова Державного резерву України Ярослав Погорілий, повідомляє пресслужба Державного агентства  резерву України (ДАРУ).

Мова йде про реалізацію матеріальних цінностей державного матеріального резерву в порядку поновлення та розброньованих матеріальних цінностей мобілізаційного резерву.

Проведення торгів через систему «ProZorro.Продажі» виключить корупційну складову та зробить процедуру прозорою, переконані у Держрезерві.

Натомість зараз розброньовані матеріальні цінності державного резерву реалізуються на конкурсній основі через проведення Держрезервом аукціонів. Такий формат негативно позначається на кінцевих результатах аукціону, наголошують у ДАРУ.

Зазначається, що пілотний проєкт продажів на  ProZorro допоможе залучити до торгів більше учасників, а значить – вийти на конкурентну ціну.

Нагадаємо, що відповідно до Бюджетного кодексу України саме кошти від реалізації матеріальних цінностей державного резерву у порядку освіження та розбронювання є основним джерелом для Держрезерву у фінансуванні плати за зберігання матцінностей.

Як раніше повідомляв Mind, у листопаді ДБР обшукало склади Держрезерву через знайдену прострочену продукцію на складах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію