Захворіло у світі
19,127,091
Померло у світі
715,555
Вилікувалось у світі
11,590,138
Захворіло в Україні
78,261
Померло в Україні
1,852
Вилікувалось в Україні
43,055
Недашковський хоче скасувати у суді рішеня Кабміну щодо його звільнення

Недашковський хоче скасувати у суді рішеня Кабміну щодо його звільнення

Наразі вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі та наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову

Недашковський хоче скасувати у суді рішеня Кабміну щодо його звільнення
Юрій Недашковський
Фото: УНІАН

Експрезидент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський просить суд скасувати розпорядження уряду щодо припинення ним повноважень президента «Енергоатому». Відповідний позов надійшов до Окружного адміністративного суду міста Києва, повідомляє пресслужба суду.

Зокрема, Недашковский просить визнати протиправним та скасувати розпорядження Кабінету Міністрів від 27 листопада. Водночас, до суду надійшла заява про забезпечення позову, де позивач просить ОАСК зупинити дію відповідного розпорядження уряду.

Також він просить Окружний адміністративний суд міста Києва заборонити Кабміну та Міністерству енергетики та захисту довкілля  вчиняти дії та приймати рішення щодо звільнення позивача з посади президента  «Енергоатому» з підстав, зазначених у відповідному розпорядженні КМУ.

Окрім цього Недашковський просить ОАСК заборонити уряду та Міненерго приймати рішення, оголошувати та проводити конкурсний відбір керівника на посаду президента НАЕК «Енергоатом».

Наразі вирішується питання про відкриття провадження в адміністративній справі та наявності правових підстав вжиття заходів забезпечення позову.

Нагадаємо: 27 листопада, Кабмін звільнив президента НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського.

Після цього працівники НАЕК «Енергоатом» 28 листопада 2019 року, вийшли на мітинг із вимогою поновити на посаді президента НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського.

Згодом, Атомпрофспілка заявила про проведення другого етапу безстрокової акції протесту.

Раніше ГО «Українське ядерне товариство» закликало загальмувати відставку очільника «Енергоатома». Автори листа звертали увагу на те, що з початку військової агресії Росії атомна енергетика стала гарантом енергетичної безпеки України..

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті