Захворіло у світі
20,113,592
Померло у світі
737,022
Вилікувалось у світі
12,366,115
Захворіло в Україні
83,115
Померло в Україні
1,951
Вилікувалось в Україні
44,934
Qualcomm разом з творцями Pokemon Go створять окуляри доповненої реальності

Qualcomm разом з творцями Pokemon Go створять окуляри доповненої реальності

Продукт обіцяє стати найбільш прогресивним у цій галузі

Qualcomm разом з творцями Pokemon Go створять окуляри доповненої реальності
Qualcomm

Компанія Niantic, яка створила гру Pokеmon Go, працює над окулярами доповненої реальності для смартфонів разом з Qualcomm. Qualcomm показала концепт пристрою, але поки що не визначилася з фінальним дизайном, пише HighTech Plus.

Крім власне AR-окулярів, компанії займуться розвитком інфраструктури – розробкою програмного забезпечення і хмарних сервісів.

Поки що про проект відомо мало. Однак можна передбачити, що угода дозволить об'єднати апаратне і програмне забезпечення Qualcomm з досвідом Niantic зі створення ігор доповненої реальності для мільйонів користувачів.

Окуляри будуть працювати на новій платформі Qualcomm Snapdragon XR2 з підтримкою змішаної реальності (AR і VR), зображення з роздільною здатністю до 3K і частотою кадрів 90 в секунду і до 8K і охопленням на 360 градусів.

Також платформа підтримує 5G, управління голосом, відстеження руху очей, онлайн-трансляції та інші функції.

Qualcomm працює над пристроями разом з п'ятьма неназваними виробниками. Продукти на базі XR2 мають почати виходити в другій половині 2020 року, розповідав глава Qualcomm XR Хьюго Суарт.

Зазначається, що нікому досі не вдалося створити по-справжньому масовий продукт в сфері окулярів доповненої реальності. Але якщо хтось і може добитися успіху в цьому напрямку, то саме Niantic – одна з небагатьох компаній, чий бізнес повністю покладається на технології доповненої реальності. У минулому році Niantic вже запустила ініціативу Creator Program і Beyond Reality Fund для залучення сторонніх розробників до платформи Niantic Real World.

У травні 2019 року Google представила нові «розумні» окуляри для бізнесу Glass Enterprise на базі Qualcomm Snapdragon XR1. Над створенням бездротових і зручних «розумних» окулярів також працюють Facebook і Apple.

Нагадаємо, Facebook залучила Ray-Ban до роботи над розумними окулярами Orion.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті