MetLife купує страхувальника домашніх тварин PetFirst

MetLife купує страхувальника домашніх тварин PetFirst

Страхування домашніх тварин стає все більш популярним та вигідним

MetLife купує страхувальника домашніх тварин PetFirst
фото www.flickr.com/photos/34130743@N02/6864998209

Провідний міжнародний холдинг в галузі страхування та пенсійного забезпечення MetLife вирішив придбати компанію PetFirst Healthcare, яка продає свої продукти по страхуванню домашніх тварин через агентства по захисту тварин, прямі канали для споживачів і роботодавців. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Компанія PetFirst, розташована в штаті Індіана, підписує і управляє полісами і вимогами страхування здоров'я домашніх тварин від імені New Hampshire Insurance Co., страхової компанії штату Пенсільванія (ISOP) і Independent American Insurance Co. в затверджених штатах. Заснована в 2004 році, PetFirst в даний час забезпечує страхове покриття понад 40 000 домашніх тварин.

Це придбання дозволить MetLife зайняти провідні позиції на ринку, дозволивши компанії запропонувати нову перевагу, популярність якої зростає. З 2014 року щорічний ріст в галузі страхування домашніх тварин складає понад 20%.

«Страхування домашніх тварин стає все більш важливою вигодою, і ця угода дозволяє нам використовувати цю швидко зростаючу ринкову можливість, – сказав Рамі Тадрос, президент по бізнесу MetLife в США. – Сьогоднішні співробітники все частіше очікують від свого роботодавця цілісної підтримки свого життя, а пропозиція страхування домашніх тварин забезпечує співробітникам наших клієнтів додаткову підтримку від несподіваних витрат на здоров'я домашніх тварин».

За даними Північноамериканської асоціації медичного страхування домашніх тварин, ринок страхування домашніх тварин недостатньо розвинений і швидко росте. Тільки 2% з приблизно 85 млн сімей, які мають домашніх тварин в США, мають страхування домашніх тварин. За даними північноамериканської асоціації медичного страхування домашніх тварин (NAPHIA), до кінця 2018 року загальний обсяг премій по страхуванню домашніх тварин в Північній Америці досяг $1,42 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті