«Київміськбуд» відмовився добудовувати скандальні будинки Войцеховського – Кушнір

«Київміськбуд» відмовився добудовувати скандальні будинки Войцеховського – Кушнір

Добудовувати ЖК Войцеховського економічно невигідно та сумнівно для репутації

«Київміськбуд» відмовився добудовувати скандальні будинки Войцеховського – Кушнір
Ігор Кушнір
Тетяна Довгань/Mind.ua

Київміськбуд» відмовився добудовувати столичні житлові комплекси компанії «Укогруп» (так звані об’єкти Войцеховського) через те, що жоден з них не має ані технічних умов, ані дозволів.

Про це президент ПрАТ «Холдингова компанія «Київміськбуд» Ігор Кушнір заявив в ексклюзивному інтерв’ю для Mind.

Кушнір вважає, що у скандальних недобудов «занадто великий шлейф»:
«Є квартири, що продані двічі-тричі. Усі проєкти мають проблеми із законністю, при цьому жоден з них не має ані технічних умов, ані дозволів, ані землі. Почати займатися цими об'єктами – рівносильно будівництву нового будинку».

Братися за такий проєкт не лише економічно недоцільно, але й неоднозначно для репутації компанії, вважає Кушнір.

«Необхідно думати про наших інвесторів, зарплати співробітникам колективу, про дивіденди місту. А щоб добудовувати проєкти Войцеховського, необхідно кинути наші об'єкти, почати добудовувати чуже. Я не бачу в цьому доцільності!» – наголосив він.

На думку президента «Київміськбуду», на ринку наразі є всього п’ять-шість компаній, у яких можна купувати  квартиру у недобудованому будинку, але ситуація може дестабілізуватися в будь-який момент.

Натомість в «Київміськбуді» ситуація більш стабільна, велику роль у цьому відіграє форма власності компанії – 80% належить міській громаді, у разі форс-мажору КМДА підставить своє плече, впевнений Ігор Кушнір.

Нагадаємо, в лютому Печерський районний суд м. Києва арештував незавершене будівництво компанії «Укогруп», яку пов'язують зі скандальним київським забудовником Анатолієм Войцеховским.

Як повідомляв Mind, компанії, афілійовані із Войцеховським, звели близько 40 новобудов. Більшість з них так і не здані в експлуатацію, практично всі побудовано з різними порушеннями. Загалом від діяльності його компаній постраждало 14 000 інвесторів.

У листопаді Київрада затвердила детальний план території на Троєщині, що передбачає добудову скандального житлового комплексу «Перспектива» («новобудови Войцеховського»).

Найгучніші будівельні скандали за попередній рік та чому досвід з Войцеховським навчив столичну владу – читайте в матеріалі Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло