Захворіло у світі
32,844,938
Померло у світі
994,216
Вилікувалось у світі
22,717,603
Захворіло в Україні
198,634
Померло в Україні
3,959
Вилікувалось в Україні
87,882
У Києві забудують 47 га на Троєщині та нарешті добудують «комплекс Войцеховського»

У Києві забудують 47 га на Троєщині та нарешті добудують «комплекс Войцеховського»

Київрада обіцяє завершити ЖК «Перспектива», реконструювати школу, побудувати садочок та стадіон

У Києві забудують 47 га на Троєщині та нарешті добудують «комплекс Войцеховського»
Фото УНІАН

14 листопада Київська міська рада (КМР) затвердила детальний план території (ДПТ) в межах вулиць Оноре де Бальзака, Градинської та Радунської (Деснянський район) площею 47 га. Про це повідомляє Укрінформ.

Проект рішення було розглянуто як невідкладний за поданням заступника Київського міського голови Володимира Прокопіва, за його прийняття проголосували 63 столичних депутати.

План передбачає добудову скандального житлового комплексу «Перспектива» (так звані «новобудови Войцеховського», вул. Драйзера, 40) та реконструкцію школи №321. Крім цього, в мікрорайоні має з’явитися новий садочок на 250 місць та стадіон. На перших поверхах ЖК планують розмістити підприємства обслуговування та охорони здоров’я. Над схваленим ДПТ працювали з 2015 року.

«Цей ДПТ має тільки соціальний характер. Хочу всіх запевнити, що прийняття цього ДПТ унеможливлює, крім добудови цього будинку, будь-якої забудови в цьому мікрорайоні, в межах цих вулиць. У нас з'являється три сквери, у нас з'являється можливість побудувати новий сучасний на 250 місць дитячий садок, реконструювати школу», – відзначив на засіданні заступник голови КМДА В'ячеслав Непоп.

Нагадаємо, ЖК «Переспектива» зводився на незаконно захопленій землі та лишився недобудованим, на сьогоднішній день комплекс складається з чотирьох секцій, лише дві з яких заселено.

В лютому 2019 року суд арештував більше 10 незавершених будівель компанії «Укогруп», яку пов'язують зі скандальним київським забудовником Анатолієм Войцеховським. 

Як повідомляв Mind, компанії, афілійовані із забудовником Анатолієм Войцеховським, звели близько 40 новобудов. Більшість з них так і не здані в експлуатацію, практично всі побудовано з різними порушеннями. Загалом від діяльності його компаній постраждало 14 000 інвесторів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті