Захворіло у світі
19,653,381
Померло у світі
727,101
Вилікувалось у світі
11,945,051
Захворіло в Україні
80,949
Померло в Україні
1,897
Вилікувалось в Україні
43,972
Палата представників висунула обвинувачення Трампу, він заявив, що це «полювання на відьом»

Палата представників висунула обвинувачення Трампу, він заявив, що це «полювання на відьом»

Трампа звинувачують у перешкоджанні діяльності Конгресу і зловживанні владою

Палата представників висунула обвинувачення Трампу, він заявив, що це «полювання на відьом»
Дональд Трамп
фото www.flickr.com/photos/gageskidmore/30023140264

Демократи Палати представників Конгресу США висунули два звинувачення у справі про імпічмент президента Дональда Трампа. Про це повідомляє CNN.

Голова судового комітету Палати представників Джеррі Надлер, що Трампа обвинувачують у перешкоджанні діяльності Конгресу і зловживанні владою.

Зловживання владою. «Президент здійснює злочин, коли він використовує повноваження свого держоргану для отримання неналежної особистої вигоди, ігноруючи або наносячи шкоду національним інтересам. Це саме те, що президент Трамп зробив, коли він просив і змушував Україну втручатись у наші президентські вибори 2020 року», – сказав він.

Перешкоджання Конгресу. «Президент, який заявляє, що він вищий за відповідальність, за американський народ і здатність Конгесу оголосити йому імпічмент, – це президент, який вважає себе вищим за закон», – сказав Надлер. 

У відповідь Трамп назвав це «полюванням на відьом».

«Надлер тільки що сказав, що я «змушував Україну втрутитись у наші вибори 2020 року». Смішно і він знає, що це неправда. І президент, і міністр іноземних справ України багато раз говорили, що «тиску не було». Надлер та демократи про це знають, але відмовляються визнавати», – написав він у твітер.

Представники демократичної партії запустили процедуру імпічменту президента після появи інформації про можливий тиск Трампа на президента України Володимира Зеленського. Демократи підозрюють президента в тому, що він затримав надання військової допомоги Україні і вимагав в обмін на її надання провести розслідування щодо свого політичного опонента Джо Байдена і його сина Хантера, на той час члена наглядової ради компанії Burisma.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті