Захворіло у світі
20,981,939
Померло у світі
760,633
Вилікувалось у світі
13,039,562
Захворіло в Україні
87,872
Померло в Україні
2,011
Вилікувалось в Україні
46,797
Російський телеканал «ТНТ» починає показ серіалу «Слуга народу» з Зеленським

Російський телеканал «ТНТ» починає показ серіалу «Слуга народу» з Зеленським

Прем'єра серіалу на російському телебаченні відбудеться через два дні після першої особистої зустрічі Зеленського з Путіним

Російський телеканал «ТНТ» починає показ серіалу «Слуга народу» з Зеленським
фото www.flickr.com/photos/123539414@N04/37895263621

Російський телеканал «ТНТ» почне показ серіалу «Слуга народу» 11 грудня. Про це повідомляють «Вєдомості» із посиланням на програму передач телеканалу, представник «ТНТ» підтвердив  виданню цю інформацію.

Головну роль в цьому серіалі виконав чинний президент України Володимир Зеленський.

Прем'єра серіалу на російському телебаченні відбудеться через два дні після першої особистої зустрічі Зеленського з президентом Росії Владіміром Путіним, яка пройшла в Парижі.

Серіал «Слуга народу» складається з трьох сезонів – всього 51 серія. Прем'єра відбулася на українському телеканалі «1 + 1» в листопаді 2015 року, другий сезон з'явився на екранах через два роки – 23 жовтня 2017. Прем'єра третього сезону відбулася перед президентськими виборами на Україні – 27 березень 2019.

Серіал став одним з найбільш успішних на українському телебаченні. В Україні його подивилися більше 20 млн глядачів, а на офіційному YouTube-каналі «Кварталу 95» – 98 млн чоловік. Права на його трансляцію купили естонський телеканал ETV +, казахський «31 канал». У 2017 році права на його показ купив Netflix. Режисером всіх трьох сезонів став Олексій Кірющенко.

У центрі серіалу історія про звичайного вчителя історії Василя Голобородька, якого і зіграв Зеленський. Герой настільки розлючений тим, що відбувається в країні – корупцією, розрухою, кумівством, – що в куражі вигукує монолог, в якому погрожує влаштувати президенту життя простого вчителя, а простому вчителю нарешті дозволити жити так, як живе президент. На хвилі популярності відеоролика Голобородько стає президентом.

«Із Зеленським, який зробив комедійний серіал своєї політичної біографією в сусідній країні – Україні, так і сталося. Нікого не дивує, коли саме життя підкидає ідеї для сценаріїв, але у випадку з «Слугою народу» все рівно навпаки – сценарій став життям », – зазначив представник «ТНТ».

Нагадаємо: Зеленський в квітні здобув перемогу в другому турі президентських виборів, набравши 73,22% голосів. Його суперник – попередній президент України Петро Порошенко – отримав 24,45% голосів.

В кінці травня стало відомо, що «Яндекс» придбав права на показ серіалу «Слуга народу».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті