Захворіло у світі
11,641,640
Померло у світі
538,539
Вилікувалось у світі
6,320,890
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
Росія заявила, що ніяких змін у Мінських домовленостях не буде і бути не може

Росія заявила, що ніяких змін у Мінських домовленостях не буде і бути не може

У РФ вважають, що заяви України про підготовку якихось змін носять провокаційний характер

Росія заявила, що ніяких змін у Мінських домовленостях не буде і бути не може
Владімір Путін, Борис Гризлов
фото kremlin.ru

Заяви київської сторони про підготовку якихось змін у Мінські домовленості носять провокаційний характер. Про це заявив представник Росії в Контактній групи по врегулюванню ситуації в Україні Борис Гризлов, передає ІА REGNUM .

«Подібні заяви носять провокаційний характер і здатні ускладнити ситуацію на Донбасі», – заявив він.

На словами Гризлова, Києву потрібно думати не про перегляд, а про виконання своїх зобов'язань по Мінським домовленостями.

«Будь-які київські заяви про перегляд Мінських домовленостей приносять Україні тільки шкоду, і за попередні роки в цьому можна було неодноразово переконатися», – сказав політик.

Гризлов наголосив: ніяких змін у Мінських домовленостях не буде і бути не може, це було чітко підтверджено на недавньому паризькому саміті.

Нагадаємо: раніше представник України в політичній підгрупі Тристоронньої контактної групи (ТКГ) з врегулювання ситуації на Донбасі Олексій Резніков заявив, що українська сторона підготує пропозиції щодо зміни Мінських угод до наступної зустрічі лідерів країн «нормандського формату», запланованої на березень 2020 року.

«Ми точно напишемо ці пропозиції (до наступної зустрічі. – Mind), вони навіть були в ініціативах президента (Володимира Зеленського. – Mind) готові. Але за ті чотири місяці наші очікування, що навіть ті домашні завдання, про які домовились сторони... можна зробити до березня», – розповів Резніков.

Він висловив переконання, що наявні Мінські угоди потрібно переглянути для того, щоб «вони спрацювали».

Як повідомлялось, після прибуття в Київ із Парижа, де 9 грудня проходив саміт у «нормандському форматі», Зеленський сказав, що найбільшим програшем України в Мінському процесі є включення в них пункту стосовно того, що Україна не може контролювати власний державний кордон на сході до проведення місцевих виборів на Донбасі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті