LinkedIn назвала, які професії є найперспективнішими
Серед лідерів фахівців з ШІ, інженери з роботехніки та спеціалісти по даним

Аналітики LinkedIn у новому звіті 2020 Emerging Jobs Report визначили топ нових професій, які вважають найбільш перспективними. Про це повідомляє CNBC.
Експерти вважають, що професії в галузі штучного інтелекту за останні п’ять років отримали найбільшого розвитку. За даними звіту, попит на фахівців з ШІ з 2015 року зростав на 74% щорічно. Найбільше пропозицій для них в Сан-Франциско і передмістях, Нью-Йорку, Бостоні, Сіетлі та Лос-Анджелесі. Середньорічна зарплата – $ 136 000.
Хоча спеціалісти з ШІ зазвичай працюють в сфері високих технологій, багато з них також працюють в освітній галузі. Однією з причин цього є те, що у США існує так звана нестача «технічних талантів», тому навчальні заклади, ймовірно, шукають експертів з ШІ для заповнення цієї прогалини.
На другому місці розташували інженери з роботехніки. Попит на цих фахівців з 2015 року зростав на 40% щорічно. Найбільше пропозицій для них в Сан-Франциско і передмістях, Атланті, Нью-Йорку, Вашинтоні та Бостоні. Середньорічна зарплата – $85 000.
Третє місце посіли спеціалісти по даним, попит на яких щорічно зростав на 37%. Середньорічна зарплата – $143 000.
На четвертому місці розташувались фулстек програмісти (Full-stack developer). Попит на цю професію щорічно зростав на 35%, а середньорічна зарплата складає $82 000
За ними йдуть SR-інженери (Site Reliability Engineer). Попит на них з 2015 року зростав на 34% щорічно. Середньорічна зарплата – $130 000.
На шосте місце вийшли Customer success менеджери (Customer success specialist), робота яких полягає у встановленні довгострокових відносин з клієнтами, донесенням цінності продукту до клієнта та управлінням організаційними змінами в компанії клієнта. Попит на цих фахівців щорічно зростав на 34%. Середньорічна зарплата – $90 000.
На сьомому місці розташувались SDR (Sales Development Representative), робота яких полягає в організації угод, консультуванні та допомозі в питаннях по продукту або сервісу, розвитку потенційних клієнтів за допомогою донесення цінності продукту. Попит на цих фахівців щорічно зростав на 34%. Середньорічна зарплата – $60 000.
Восьме місце посіли дата-інженери (Data engineer), які зазвичай відповідають за управління робочими процесами, конвеєрами обробки і ETL-процесами. Попит на цих фахівців щорічно зростав на 33%. Середньорічна зарплата – $100 000.
За ними слідують спеціалісти з поведінкового здоров’я (behavioral health technician), фахівці, які допомагають лікарям, виконуючи плани лікування людей з поведінковими проблемами. Попит на цих фахівців щорічно зростав на 32%. Середньорічна зарплата – $33 000.
На десятому місці опинились спеціалісти з кібербезпеки. Попит на них зростав на 30%, а середня зарплата за рік становила $103 000
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].